احیای واحدهای تولیدی از دست رفته همواره یکی از اهداف دولت طی سال های گذشته بوده است و اخیرا نیز وزیر صمت بر تداوم اجرای آن تاکید کرده است. با این حال کارشناسان تاکید می کنند که این اقدام نتیجه ...

نشست پیامدهای قیمت گذاری دستوری صبح امروز در مجمع کارآفرینان ایران برگزار شد. محمد طبیبان و علی سرزعیم، در این نشست به بررسی پیامدهای قیمت گذاری دستوری در صنعت پرداختند.

...

قیمت گذاری دستوری در بسیاری از کالاها در شرایطی نگرانی هایی را برای آینده برخی بازارها و بیم کمبود کالا به وجود آورده است که برخی مدیران مسئولیت اصلاح قیمت کالاها را نپذیرفته و تلاش دارند که صرفا با ...

به ...

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: از نگاه من فرآیند و ماهیت استیضاح باید با تغییر افراد و نگرش در مدیریت وزارتخانه باشد. امیدوارم با رفتن آقای فاطمی امین این اتفاق در وزارت صمت رخ دهد.

اقتصادآنلاین _ پرستو ...

معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی خواستار حفظ ماهیت شروط مناطق آزاد در قبال فعالان اقتصادی شد.

...

اخیرا فاطمی امین، وزیر صمت درباره اخبار منتشر شده درباره استیضاح یا برکناریش گفته است: «شوخی نکنید!»

اخیرا فاطمی امین، وزیر صمت درباره اخبار منتشر شده درباره استیضاح یا برکناریش گفته است: «شوخی نکنید!» اقتصادآنلاین - عاطفه حسینی؛ اخیرا فاطمی امین، ...

یک فعال اقتصادی می گوید در واقعیت ارز نیمایی به نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان وجود ندارد و تولیدکننده با رقم بیشتری مواد اولیه خود را تامین می کند.

اقتصادآنلاین – فاطمه جوادی؛ علی شریعتی، فعال اقتصادی درخصوص ارزیابی ...

رئیس جمهور گفت: برای خنثی کردن نقشه سوداگران، تلاش کنید بخش آسیب دیده تالاب انزلی در حد امکان احیا شده و به حالت قبل بازگردد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با ابراز تأسف از آتش سوزی ...

اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام افزایش و تقویت منابع صندوق توسعه ملی از طریق سرمایه گذاری در داخل و خارج کشور را تصویب کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان