در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

مدیرکل شیلات گیلان از استحصال ۳۵۰ کیلو خاویار پرورشی در فاز نخست از تولید، در شهرستان رودسر خبر داد.

...

مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به آغاز صید ماهی استخوانی در دریای خزر از ۲۰ مهرماه گفت: صیادان از زمان آغاز صید ماهی استخوانی در گیلان تاکنون ۸۶۶ تن انواع ماهی به ارزش ۲۳۴ میلیارد تومان صید کردند.

...

مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به تولید بیش از یک هزار تن ماهی خاویاری در گیلان گفت: در طی ۹ ماه گذشته و با تلاش های فعالان حوزه خاویار، تاکنون یک هزار و ۶۲۰ تن ماهی خاویاری در گیلان تولید ...

به گفته مدیرکل شیلات گیلان از ۲۰ مهر تا کنون چهار هزار صیاد گیلانی حدود ۶۱۰ تن ماهی استخوانی به ارزش ۱۶۵ میلیارد تومان از خزر صید کردند.

...

به گفته مدیرکل شیلات گیلان از ۲۰ مهر تاکنون چهار هزار صیاد گیلانی  ۵۴۲ تن ماهی استخوانی به ارزش ۱۴۶ میلیارد تومان از دریای خزر صید کردند.

...

به گفته مدیرکل شیلات گیلان در قفس های دریایی پرورش ماهی به طور معمول در هر دوره هشت هزار تن ماهی آزاد برداشت می شود.

...

مدیرکل شیلات گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۲ هزار و ۳۸۲ تن انواع ماهیان گرمابی تولید و به بازار های مصرف عرضه کنند.

...

مدیرکل شیلات گیلان از اعمال طرح تشویقی برای برخی از شرکت های تعاونی پره های صیادی خبر داد و گفت: درسال جاری پره های صیادی که به حفظ بازسازی ذخایر کمک کردند تشویق می شوند و پنج روز زودتر یعنی ...

مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به ارزش ناخالصی ۱۳۳ میلیارد تومانی صید ۸۷۰ تن ماهی استخوانی گفت: شرایط مناسب جوی و اعمال برنامه بهره وری از دلایل افزایش صید در دی ماه بوده است.

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان