بر اساس اعلام رئیس سازمان مالیاتی تا کنون برای ۴.۲ میلیون مودی بر اساس تبصره ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم، مالیات صفر لحاظ شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین سبحانیان رئیس سازمان امور مالیاتی کشور آمار جدیدی از مالیات مقطوع پرداختی اصناف ...

بدنبال اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک به صورت سراسری در کشور، از جمله مهمترین سوالات مردمی درباره نحوه اجرای طرح مذکور، چگونگی استفاده از اعتبار، فروشگاه هایی که در طرح کالابرگ الکترونیک امکان ...

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل ...

بانک جهانی با بررسی رشد اقتصادی ۷۲ کشور جهان در پاییز سال گذشته (سه ماهه چهارم ۲۰۲۲) اعلام کرد: اقتصاد ایران با رشد ۴.۷درصدی در این دوره رتبه ۱۵ را به خود اختصاص داده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل ...

رییس پیشین بانک مرکزی به اظهارات رییسی مبنی بر اینکه «به حاشیه راندن مدیران بی انگیزه و خسته، سیاست قطعی دولت است» واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، عبدالناصر همتی در توئیتی در این باره نوشت: رییس جمهور: به حاشیه راندن ...

وزیر اقتصاد گفت: در سیستم بانکی سال ها با دست و دلبازی و یا بی مبالاتی و کم توجهی نسبت به اینکه نباید بی ضابطه در کشور خلق پول نکنند، عمل شد و تورم های بالا را تحمل کردیم.

به ...

بوتسوانا کشوری در قلب آفریقا که توانست شومی منابع طبیعی را به نعمت تبدیل کند، با تضمین واقعی حقوق مالکیت و رژیم مالیاتی باثبات و روشن توانسته محلی امن برای سرمایه گذاران معادن باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین، خاک آفریقا مملو از ...

به گفته یکی از مقامات سابق صندوق بین المللی پول، اقتصاد چین احتمالاً به سمت یک دهه از دست رفته می رود که شبیه به رکود سه دهه پیش ژاپن خواهد بود.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ پس از بازگشت قوی در اوایل ...

بازار سهام زیمبابوه در نتیجه افت شدید ارزش پول این کشور، در سال جاری ۷۶۰درصد زیاد شده، اما با توجه به نبود دارایی های دیگر برای خرید توسط مردم، انتظار می رود این روند ادامه دار باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ زیمبابوه ...

ارکان ۴۳ ساله، مدرک دکترای مهندسی مالی خود را از دانشگاه پرینستون دریافت کرده و پیش تر مدیر عامل شرکت پرآوازه گلدمن ساکس بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، ارکان درحالی به ریاست بانک مرکزی ترکیه منصوب شده که بنظر می‌رسد ...

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای شفاف سازی و رفع ابهامات نحوه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک، به برخی پرسش های فروشندگان فروشگاه ها و هایپرمارکت ها پاسخ داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، طرح کالابرگ الکترونیکی که از مدت‌ها قبل ...

معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش مبلغ یارانه ها به صورت اعتباری و در قالب طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد و گفت: دولت سیزدهم سیاست حمایتی و رفاهی را در شرایط تحریمی اجرایی کرد.

به گزارش اقتصاد ...

مردم می توانند فساد و فرار مالیاتی را به سامانه سوت زنی گزارش دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام این خبر گفت: یک سامانه‌ای را درنظر گرفتیم تحت عنوان سامانه گزارشگری مردمی ...

بیست سال پیش اقتصاد چین تنها به اندازه ۱۴ درصد اقتصاد آمریکا (به نرخ ارز بازار) بود. با این وجود، اقتصاددانان جسور گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه چه زمانی تولید ناخالص داخلی چین ممکن است تولید ناخالص داخلی ...

به ...

بر اساس نتایج اجرای طرح یارانه دستمزد بیش از ۴۲ هزار نفر داوطلب متقاضی ثبت نام کرده و بیش از ۳۶ هزار نفر موفق به عقد قرارداد و جذب بازار کار شده اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، ...

درحالی یک هفته از اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک به صورت سراسری در کشور می گذرد که به برخی ابهامات و پرسش های مطرح شده از سوی شهروندان در این خصوص پاسخ داده می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به ...

شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، مصوبه ۶۹ این شورا را در ارتباط با احکام تعزیرات حکومتی با هدف تنظیم بازار برای یک سال دیگر تمدید کرد و وزارت دادگستری مکلف شد که متن پیشنهادی لایحه مرتبط با این مصوبه ...

طرح کالابرگ الکترونیکی که از سال گذشته به صورت پایلوت در چند استان کشور اجرا شده است، از چند روز گذشته در راستای اجرای بند "ی" تبصره ۱۴ قانون بودجه و به منظور مدیریت بازار و کمک به معیشت مردم ...

رئیس سازمان ادارای استخدامی درباره تغییر ساعات کاری ادارات گفت: ۴۴ ساعت کار تکلیف قانونی است و پیشنهاد ما این بود که بعد از ساعت یک بعدازظهر و دستگاه هایی که در تهران هستند، به صورت دورکاری باشند اما ...

به ...

معاون اقتصادی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کشور(ساتا) توضیحاتی را در مورد نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی و همچنین مولدسازی دارایی های ساتا ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، کامران پورمحمدی در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، ...

بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود رشد ۲.۲ درصدی را برای اقتصاد ایران در سال ۲۰۲۳ پیش بینی کرد که با وجود تداوم تحریم ها بیشتر از متوسط رشد پیش بینی شده برای اقتصاد جهانی در این سال خواهد بود.

به ...

بنا بر اعلام سازمان تأمین اجتماعی، بازنشستگان این سازمان می توانند برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی به صورت غیرحضوری و یا حضوری در کانون های بازنشستگی در خردادماه ثبت نام کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، پرداخت ...

برخی آمارهای غیررسمی حاکی است، بیش از یک میلیون کارگر در مناطق آزاد مشغول کار هستند که از شمول قانون کار خارجند و کارفرمایان تکلیفی درباره پرداخت حداقل دستمزد به آنها ندارند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، بیش ...

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که سیاست ارزی شناور، سیاست ارزی مورد تایید مجلس است گفت: در طول سال های گذشته حدود ۲۸۵ میلیارد دلار مداخلات ارزی بانک مرکزی انجام گرفته است که هیچ نتیجه ای در کنترل ...

وزیر اقتصاد با تشریح جزییات طرح ۵ ضلعی سرمایه گذاری در کشور گفت: الگوی موفق سرمایه گذای بانک ها در دهه ۶۰ احیا می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی گفت: ...

خانوارهای دهک های یک تا سه درصورتی که مبلغ ۳۲۰ هزار تومان از اعتبار یارانه ۴۰۰ هزار تومانی خود را صرف خرید کالابرگ کنند، مبلغ ۸۰ هزار تومان دیگر در اعتبار یارانه آنها شارژ خواهد شد که با استفاده از ...

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازنگری آیین نامه مشاغل سخت و زیان آور خبر داد و گفت: پیشنهاد حذف خبرنگاری از مشاغل سخت و زیان آور را رد کردیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، انسان در ...

رییس پیشین بانک مرکزی نسبت به گشایش ارزی جدید واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، عبدالناصر همتی رییس پیشین بانک مرکزی در توییتی نوشت: «از روزی که برای گشایش ارزی از طریق تسهیلات صندوق بین المللی پول آرزوی توفیق کردم، مخالفان ...

صادق الحسینی این تحلیلگر اقتصادی نسبت به صحبت های دیروز رییس جمهور واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ صادق الحسینی نوشت: آقای رئیسی! از جنایات رژیم منسوخ پهلوی نزدیک به نیم قرن گذشته است. از آن گذر کنید. روی برنامه ...

در کابینه جدید اردوغان، بسیاری از وزرا تغییر کرده اند که اکثر از کارشناسان این موضوع را نشان از تغییر رویکردهای رییس جمهوری ترکیه می دانند.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ اردوغان، «محمد شیمشک» را به عنوان وزیر خزانه‌داری و دارایی ...

پژوهشگر مالیه حکمرانی نوشت:آقای روحانی و اصلاح طلبان حامی ایشان هم در تعریف نقطه تمایز خود، به جای ارزش فنی طرح ها روی ایجاد دو قطبی گام به گام در مقابل قانون اقدام راهبردی متمرکزند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، مجید شاکری، ...

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک از روز گذشته شنبه، سیزدهم خردادماه، به صورت سراسری آغاز شد؛ در مرحله اول خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی مشمول طرح شده اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ...

بایدن اعلام کرد که لایحه بودجه را در سوم ژوئن امضا خواهد کرد.

به گزارش اکونومی، جو بایدن، رییس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا تایید کرد که قانون مسئولیت مالی ۲۰۲۳ را در تاریخ سوم ژوئن امضا خواهد کرد. همانطور که بایدن در ...

رییس کل اسبق بانک مرکزی در توییتی خطاب به دولت نوشت: برای موفقیت شرط لازم اختیار است و شرط کافی برای استفاده درست از آن، ابتکار تصمیم سازان و شجاعت تصمیم گیران است. موفق باشید.

به گزارش اقتصادآنلاین، عبدالناصر همتی رییس ...

بر اساس اعلام دولت در خصوص افزایش یارانه طرح کالابرگ الکترونیک، سایر خانوارهای دهک های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین بر اساس این اطلاعیه، یارانه اعتباری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد ...

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از فردا ۱۳ خرداد برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اجرا می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، براساس این اطلاعیه :یارانه اعتباری خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی،۲۰ ...

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: صندوق های بازنشستگی ناترازی های شدیدی دارند و منابع و مصارف آن ها با هم سازگاری نداشته و دچار کسری هستند؛ اصلاحات سنجه ای می تواند به افزایش منابع صندوق های ...

به گزارش اقتصاد ...

رییس کل بانک مرکزی در دیدار با کریستالینا جورجیِوا رئیس صندوق بین المللی پول بر تداوم اجرای سیاست های تثبیت اقتصادی به رغم تحریم های آمریکا تاکید کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رییس‌کل بانک مرکزی با کریستالینا جورجیِوا رییس صندوق بین‌المللی ...

معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: در لایحه برنامه هفتم توسعه برنامه های مفصلی برای حل مشکل بدهی های دولت از طریق دارایی های موجود از جمله طرح مولدسازی وجود دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، رحیم ممبینی ...

عبدالناصر همتی رییس اسبق بانک مرکزی نسبت به ویدیو صحبت های رییس مجلس واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ رییس سابق بانک مرکزی با بازنشر ویدیویی صبحت‌های امروز رییس مجلس نوشت: ‌آقای قالیباف! مطالب جالبی را بیان کردید ‌ویدیوی ...

رییس سازمان برنامه و بودجه از کاهش نرخ ارز، تورم و قیمت خودرو در آینده خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، داود منظور، رییس سازمان برنامه و بودجه نوشت: اقتصاد ایران در مسیر ثبات: کاهش نرخ تورم، کاهش نرخ ارز، ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان