امام جمعه رشت با اشاره به توافق ایران و عربستان گفت: هنوز نمی توان پیش بینی خاصی در معادلات جهانی و منطقی بیان کرد.

...

امام جمعه رشت با اشاره به مسمومیت دانش آموزان در مدارس گفت: رهبر انقلاب از ماجرای مسمومیت دانش آموزان با عنوان جنایت بزرگ یاد کردند و خواستار مجازات برای عاملین آن شدند لذا مسؤولان و متولیان مکلفند تا ...

...

امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت کشاورزی در گیلان و لزوم توجه ویژه مسئولان به کشاورزان گفت: آب برای کشاورز گیلانی باید یارانه ای محاسبه شود تا کشاورزان گیلانی حداقل در این حوزه دغدغه نداشته باشند.

...

امام جمعه رشت با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای رفع مشکلات زیست محیطی گیلان به ویژه در حوزه پسماند گفت: با توجه به بازدید از محل دفن زباله سراوان، تصفیه خانه زندان لاکان و کارخانه کودآلی، تلاش برای رفع ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی دولت سیزدهم برای حل معضل زباله سروان گفت: مسئولان باید تلاش مضاعفی برای حل هر چه سریع تر این مشکل داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ...

نماینده ولی فقیه در گیلان مهم ترین کار مبلغان دین را جهاد تبیین دانست و گفت: اینکه جوانان گرایش بیشتری به برنامه های اعتکاف پیدا کرده اند برای دشمن قابل تحمل نیست.

...

امام جمعه رشت با بیان اینکه موضوع تروریستی بودن توسط پارلمان اروپا مطرح و به شورای اروپا هم پیشنهاد شد، گفت: اگر چنین اقدامی کنند با برخورد سخت جمهوری اسلامی ایران روبه رو خواهند شد به گونه ای که موجب ...

امام جمعه رشت با ابراز تأسف از اینکه اغتشاشات باعث شد که مردم انتقادات و مطالبات به حق خود را نتوانند بیان کنند، گفت: مردم جامعه اسلامی عامل اقتدار هستند و مسؤولان بدانند که با خدمت رسانی باید در جامعه ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه مسئولان در راستای رفع دغدغه های مردم تلاش کنند، گفت: مسئولان بدانند که اگر مردم از عملکرد آنها رضایت نداشته باشند حقوقی که به خانه می برند حرام است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

امام جمعه رشت با گلایه از عدم ساماندهی پروژه های نیمه تمام استان خطاب به مسئولین استانی گفت: ساماندهی پروژه های نیمه تمام از جمله راه آهن و سدهایی که نیمه تمام مانده اند را جدی بگیرید.

...

امام جمعه رشت با انتقاد از کاهش نظارت بر بازار گفت: تاکید می کنم که دستگاه های نظارتی به ویژه جهاد کشاورزی نظارت را جدی بگیرند و اجازه ندهند که دلالان با اهداف مختلف آرامش مردم را بر هم بزنند.

...

امام جمعه رشت گفت: وزیر اطلاع رسانی و تبلیغات هیتلر می گوید دروغ بزرگ، نیروی قابل باور است و مردم دروغ بزرگ را زودتر از دروغ کوچک باور می کنند، لذا دشمنان با دروغگویی دنبال اهداف سیاسی خود هستند.

...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه امروز بزرگترین ناقضان حقوق بشر و زن مدافع حقوق زنان ایران اسلامی شده اند، گفت: اجازه سواستفاده ابزاری از زنان ایرانی را به هیچ کس نمی دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

امام جمعه رشت گفت: افزایش خیز ایران در منطقه و فرا منطقه علیه قدرت های پوشالی در منطقه آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی و آل جهود را به تکاپو انداخته تا از ایران در جامعه جهانی چهره ای سیاه نشان ...

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم مطالبات خودشان را به رسانه ها و ائمه جمعه بیان می کنند، گفت: رسانه ها و ائمه جمعه از طریق تریبون نماز جمعه می توانند در کنار یکدیگر، پیگیر مطالبات شهروندان ...

امام جمعه رشت با بیان اینکه مذاکره مشکل را حل نکرده؛ بلکه آمریکا دنبال باج گرفتن است، گفت: هیچ ایرانی حتی اگر موافق جمهوری اسلامی نباشد هرگز حاضر به باج دادن به زیاده خواهان نیست.

...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمن از آگاهی و توانایی دانشجویان واهمه دارد، گفت: دشمن برای ایجاد وقفه در مسیر توسعه کشور، فضای دانشگاه ها را به سمت مباحث غیرمرتبط سوق می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه جنگ ترکیبی در ایران با هدف جدایی دین از سیاست دنبال می شود، گفت: حکومت دینی برای غرب قابل پذیرش نیست و تلاش می کنند این حکومت نابود شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به استفاده دشمن از ابزارهای رسانه ای در اغتشاشات اخیر گفت: مردم فریب دروغ پردازی های رسانه ای دشمن را نخورده و به صحنه آمدند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در ...

خطیب جمعه رشت با بیان اینکه دولت سیزدهم از روز نخست اعلام کرد که پیشرفت ایران را به هیچ کشور خارجی گره نزده و نگاهش به داخل است، گفت: دشمن قداره کش فهمید از این رو، که ایران به ...

رشت- امام جمعه رشت به هدف دشمن برای ویرانی و خرابی در کشور اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه ملت نشان از ایستادگی در برابر زیاده خواهی دشمنان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در آیین عبادی ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه استکبار همیشه به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی است، گفت: جمهوری اسلامی پاسخ قاطع و محکمی به جنایت تروریستی حرم مطهر شاهچراغ خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول ...

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر نیاز مبرم استان گیلان به شخصیت هایی همچون میرزا کوچک خان جنگلی گفت: جامعه امروز ایران اسلامی به الگوهای قابل اتکایی، چون میرزا کوچک جنگلی نیازی وافر دارد.

...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه دشمنان از ایران قوی هراس دارند، گفت: اگر دستاوردهای کشور را به مردم نگوییم دشمن واقعیات را تحریف کرده و با دروغ گویی جامعه را دلسرد و ناامید می کند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به توان نظامی ایران برای مقابله با توطئه دشمنان گفت: بدخواهان به ویژه برخی از کشورهای منطقه بدانند که پاسخ دخالت و زیاده خواهی آنها علیه نظام موشک های سپاه است.

به گزارش ...

امام جمعه رشت با بیان اینکه قوه قضائیه باید با آشوب گران با شدت برخورد کند، گفت: دستگاه قضا، آشوبگران و هنجارشکنانی که موجب نگرانی و آزردگی خاطر مردم شده و به دشمن میدان داده و خانه خدا و قران ...

رشت- امام جمعه رشت برخورد قاطع با آشوبگران و افرادی که قرآن و مسجد را آتش زده و به مقدسات توهین کردند را مطالبه مردم از دستگاه قضا عنوان کرد و گفت: با تحریک کنندگان هم باید برخورد شود.

به ...

رشت- امام جمعه رشت با بیان اینکه صف مردم گیلان از اغتشاشگران جدا است، گفت: قوه قضائیه اشراری را که خانه خدا و قرآن ها را به آتش کشیدند، مجازات کند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در ...

امام جمعه رشت با اشاره به محورهای برنامه توسعه هفتم که توسط رهبر انقلاب اسلامی ایران مشخص شد، گفت: در محور اقتصادی ثبات در قیمت خواسته اصلی مردم است، اگر چه امروز در ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به محورهای برنامه توسعه هفتم که توسط رهبری مشخص شده است، گفت: انتظار و خواسته اصلی مردم از دولت ایجاد ثبات در بازار و قیمت ها است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به حضور میلیونی شیعیان در اربعین حسینی، سکوت امپراطوری رسانه ای غرب را نشان دهنده ضعف دشمن در برابر این اجتماع عظیم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه ...

به گفته امام جمعه رشت، بازار و نانوائی ها، نیازمند نظارت بیشتر مسؤولین ذیربط است چرا که نان برای مردم حیاتی است و نباید مشکلی در این حوزه وجود داشته باشد.

...

رشت- امام جمعه رشت گفت: دولت باید با ایجاد شرایطی اجازه ندهد کشاورزان هنگام فروش محصول خود به دلیل واردات برنج دچار ضرر شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت ...

امام جمعه رشت با بیان اینکه مدیران کل و مسؤولین استانی، تولید را افزایش، اقتصاد و معیشت را ارتقا و کارآفرینی و اشتغال را افزایش دهند، گفت: شرکت ها و کارخانه ها از جمله کارخانه های کاغذسازی را حمایت ...

...

رشت- امام جمعه رشت با هشدار نسبت به فروش زمین های گیلان و فرصت طلبی عده ای سودجو از مسئولان و متولیان خواست تا هوشیار باشند و با در نظر گرفتن مشکلات مانع تغییر کاربری ها شوند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به نقش بنگاه های کوچک اقتصادی در رشد و توسعه کشور و منطقه گفت: بنگاه های کوچک اقتصادی زمینه پویایی اقتصادی را فراهم کرده و آثار تخریبی کمتری دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه گیلان مشکلات و چالش های فراوانی دارد، گفت: مسئولان در استفاده از اعتبارات و بودجه ها بر اساس اولویت بندی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی خطبه های ...

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به اینکه «جو بایدن» از سفر به عربستان به دنبال رسیدن به اهداف نفتی و پررنگ کردن نقش رژیم صهیونیستی در منطقه بود، گفت: این سفر دستاوردی برای آمریکا نداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت در مصلای امام خمینی با اشاره به برخی واکنش ها به سخنرانی هفته گذشته رئیس جمهوری درباره گروه های جهادی، اظهار ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به سالروز تشکیل جهاد سازندگی گفت: امام خمینی برای رفع محرومیت در کشور فرمان تشکیل این نهاد انقلابی را ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان