اولین سمپوزیوم علمی و گردهمایی علمی تکنولوژیست های شاغل در مراکز پزشکی هسته ای کشور پنجشنبه هفته جاری در سازمان انرژی اتمی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، این گردهمایی به همت شرکت پارس ایزوتوپ و با همکاری سازمان انرژی اتمی ...

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه در بخش سلامت حدود یک میلیون نفر از محصولات رادیو دارو که در سازمان انرژی اتمی تولید می شود، استفاده می کنند، گفت: تنها شرکت تولید این دارو در ایران توسط آمریکا ...

آیا می دانستید که در درمان یکی از مهم ترین عوارض هموفیلی یعنی آرتریت ـ روماتوئید پرتودرمانی بسیار موثر است؟

به گزارش ایسنا،  ۲۹ فروردین (۱۷ آوریل) روز جهانی هموفیلی است. هموفیلی یا خون تراوری به دسته ای از بیماری های ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مهمترین کار ما در بخش پرتودهی است. سامانه هایی را که طراحی کرده ایم را راه اندازی می کنیم؛ ۱۲ قطب طراحی شده امسال زودتر راه اندازی می شوند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی در ...

معاون سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: هنگام صحبت در مورد رادیوداروها فقط بخش استفاده بیماران از این داروها در بیمارستان تصور می شود درحالی که فرایند تولید رادیوداروها بسیار پیچیده و سخت است.

به گزارش ایسنا، علی نوروزی در آیین ...

با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از رادیوداروی پارس تکتو (PSMA) با هدف فراهم کردن امکان تصویربرداری سرطان «پروستات» در تمامی مراکز پزشکی هسته ای رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، در دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه ...

معاون رئیس جمهور گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا و با داشتن ظرفیت بالای علمی، تحقیقاتی و صنعتی و نیز قدرت دفاعی نیروهای مسلح به ترازی رسیده که تمام نقشه های دشمنانش بر باد رفته و عملاً به ...

رییس سازمان انرژی اتمی در مراسم رونمایی از سه رادیوداروی جدید گفت: همکاران ما فعال و پایدار فرایند تحقیقات را با ظرفیت سازی خوبی محقق کردند.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی گفت: سال گذشته در همین ایام گفتیم سازمان در توسعه ...

آیین رونمایی از سه رادیوداروی تشخیصی و درمانی با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار امروز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز - سه شنبه - ضمن ...

شرکت پارس ایزوتوپ برای دوازدهمین دوره متوالی در سی و ششمین کنگره انجمن پزشکی هسته ای اروپا (EANM) که از ۱۸ الی ۲۲ شهریورماه (۹ الی ۱۳ سپتامبر) در وین پایتخت اتریش برگزار شد، شرکت کرد.

به گزارش ایسنا، این کنگره ...

با حضور محمد اسلامی در غرفه سازمان انرژی اتمی در نمایشگاه روایت خدمت و دستاوردهای دو ساله دولت مردمی از رادیونوکلوئید سزیم ۱۳۷؛ جدیدترین رادیوداروی تولید شده در این سازمان رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، سازمان انرژی اتمی هسته پرتوزای ...

هسته پرتوزای سزیم ۱۳۷ کاربردهای پزشکی و صنعتی متعددی داشته و در دستگاه های پرتوتابی، براکی تراپی، رادیوتراپی، چشمه های کالیبراسیون و انواع مختلف گیج های صنعتی استفاده می شود.

به گزارش ایسنا، سازمان انرژی اتمی ایران با توجه ویژه به ...

حجابی کرلانگیچ، سفیر جمهوری ترکیه در ایران، با معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان این دیدار، رییس سازمان انرژی اتمی ضمن خوشامدگویی به سفیر جمهوری ترکیه در ایران اظهار ...

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان انرژی اتمی ایران درباره کسب رتبه اول ایران در حوزه تولید رادیوداروها اظهار کرد: در زمینه تولید رادیوداروهای تشخیصی و درمانی توانسته ایم به جایگاه بی نظیری در ...

به گزارش ایسنا به نقل ...

نشست دبیران کل تشکل های شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، نشست دبیران ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان