۲۲۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای قطعنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران را محکوم کردند.

به گزارش ایسنا، مجتبی بخشی پور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز بیانیه نمایندگان در محکومیت قطعنامه آژانس ...

نمایندگی ایران در سازمان های بین المللی با بیان اینکه منشأ اتهامات ضدایرانی آژانس، از سوی رژیم صهیونیستی است، اعلام کرد انتصاب ۱۲۰ بازرس برای ایران، به وضوح نشان می دهد تهران تمایل دارد این نهاد را ...

به گزارش ایسنا، ...

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه امروز کمیسیون بیان کرد مبنای تعاملات ایران و آژانس NPT و پادمان است و موضوعات باقیمانده بین ما و آژانس به ۲ مکان ...

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است با تدوین بودجه ۱۴۰۳ بر اساس برنامه هفتم، می توان امید داشت افزایش ۲۵ درصدی سهم فرهنگ به ویژه در حوزه های دینی عملیاتی شود.

بیژن نوباوه وطن -نایب رئیس کمیسیون فرهنگی ...

حجاب در کنار ابعاد مذهبی و فرهنگی، در کشور ما دارای قوانینی مصوب از سوی مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی است؛ در این قوانین، دستگاه ها و نهادهای مختلفی وظیفه پیگیری اجرای قانون حجاب را بر ...

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که در ۱۱ اسفند باید عناصر و نیروهایی را انتخاب کنیم که به آرمان ها و ارزش های انقلاب و اسلام مومن باشند و خلاقانه و مدبرانه با راه حل های کارآمد و سازگار با ...

محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه کشور ضمن ثبت سامانه ای، برای انتقال حوزه انتخابیه خود از تهران به شهرستان های رشت و خمام اقدام کرد.

...

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، شبکه های انتخاباتی صداوسیمای مرکز گیلان شامل هشت ایستگاه و در ۱۱ حوزه انتخابیه آغاز به کار کرد.

...

به گزارش لنگرخبر، محمد جلایی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: کار تشخیص هویت ۳۲ جانباخته این حادثه که صبح جمعه گذشته رخ داد دیروز به انجام رسید و عمده آنان از روی اثر انگشت ...

رئیس ستاد انتخابات کشور یکی از اهداف دشمن را کاهش مشارکت مردم در انتخابات دانست و گفت: برگزاری انتخابات باشکوه با عنایت به چهار اصل تبیینی سلامت، امنیت ، رقابت و مشارکت، وظیفه ذاتی وزارت کشور است.

...

رئیس ستاد انتخابات کشور یکی از اهداف دشمن را کاهش مشارکت مردم در انتخابات دانست و گفت: برگزاری انتخابات باشکوه با عنایت به چهار اصل تبیینی سلامت، امنیت ، رقابت و مشارکت، وظیفه ذاتی وزارت کشور است.

...

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با درست خواندن اقدام دولت در لغو مجوز برخی بازرسان آژانس با ملیت سه کشور اروپایی گفت: ما همچنان همکاری خود را با آژانس حفظ می کنیم؛ منتها آژانس و ...

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه صدا و سیما به صورت پراکنده برنامه های آموزشی در مباحث مختلف پخش می کند، گفت: پسماند، تفکیک زباله از مبدأ مباحثی است که نیاز به فرهنگ سازی و ارائه آموزش از ...

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ضرورت ایجاد پارک بانوان در رشت گفت: تعداد پارک بانوان در رشت با نسبت جمعیتی آنان همخوانی ندارد و از این رو به دنبال ایجاد پارک جدید بانوان در رشت هستیم.

...

رئیس کمیته نیرو مجلس مطرح کرد
تصویب ۱۹ ماده طرح توسعه و مانع زدایی در صنعت برق
20 مرداد 1402

به گزارش لنگرخبر، پرویز محمدنژاد امروز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران بازوان پرتوان برای نظام و انقلاب مسئولان شهرستان هستند که باید دغدغه های خبرنگاران توسط مسئولان به طور ویژه مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده ...

دبیر ستاد انتخابات گیلان با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۴۰ نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز گذشته گفت: در تاریخ ۱۶ مرداد اولین روز پیش ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۴۶ نفر در حوزه ...

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از  حضور اعضای کمیسیون در سازمان انرژی اتمی و بازدید از نمایشگاه صنعت هسته ای کشور خبر داد.

مصطفی نخعی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بیان ...

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان فعال تر شده و برای نوجوانان و جوانان برنامه های فرهنگی داشته باشند.

به گزارش ایسنا، علیرضا پاک فطرت در جلسه ...

نماینده مردم رشت و خمام و عضو کمیته تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات کشور امروز طی نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن اسفبار توصیف کردن وضعین شرکت دخانیات به ویژه مجتمع تولیدی دخانیات گیلان، از ...

در نخستین روزهای کاری سال جدید، رییس مجلس شورای اسلامی میزبان معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران بود.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه (هفتم فروردین ماه ۱۴۰۲)، در نخستین روزهای کاری سال ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه مشکلات حوزه شهری مربوط به یک بخش نیست، گفت: حل مشکلات در گرو مدیریت واحد شهری است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر شنبه در دیدار ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه ادامه روش فعلی در بحث شیرابه زباله نتیجه بخش نیست، گفت: باید به دنبال روشی باشیم که با نصف این هزینه ها کار اثرگذار انجام دهد.

به گزارش ...

انزلی- رئیس مجلس با اشاره به اینکه سپاه منحصرترین سازمان ضدتروریستی در منطقه و جهان است، گفت: مجلس دولت های اروپایی و ارتش های آنها را حامی تروریست و سازمان تروریستی اعلام می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

انزلی- استاندار گیلان با اشاره به تحقق ۹۰ درصدی بودجه سال گذشته گفت: می دانیم امسال هم مجلس با تصویب لوایح از مشکلات گیلان گره گشایی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر پنج شنبه در یادواره امیران، سرداران، ...

رشت- «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد استان گیلان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد استان گیلان شد.

سخنرانی در یادواره سرداران، امیران و شهدای شهرستان بندر انزلی ...

رشت- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه لایحه بودجه از سوی دولت گفت: با مشخص شدن اعضای کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم دلخوش اباتری شامگاه پنجشنبه ...

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عزم جدی مجلس برای تحقق طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: این طرح ضمن ایجاد امنیت شغلی کارکنان سبب افزایش حقوق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه ...

آستارا- نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در جنگی با شیوه نوین قرار داریم، گفت: شناخت تاکتیک ها و تکنیک های دشمن در جنگ ترکیبی ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا ظهر پنجشنبه در ...

خمام- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به حرکت کشور به سمت مدیریت تحولی گفت: مدیریت ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تأکید بر لزوم تقویت و بازنگری در تیم اقتصادی دولت برای حل مشکلاتی همانند ارز و گرانی گفت: برخی از وزرا عملکرد خوبی ندارند و باید تغییر کنند.

سیدکاظم دلخوش در گفتگو ...

به گزارش لنگرخبر، پرویز محمدنژاد شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با اشاره به اینکه تصویب و پیگیری اجرای قوانینی همچون قانون راهبردی لغو تحریم ها، جهش تولید و شفافیت از جمله اقدامات این مجلس است، اظهار کرد: ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر ضرورت تسریع در پروژه های آب و فاضلاب گیلان گفت: استانداردهای حوزه آب و فاضلاب استان از میانگین کشوری عقب تر است.

به گزارش خبرنگار مهر، جبار کوچکی نژاد ...

رشت- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تمام شرکت ها باید تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به خزانه دولت وصل شوند، گفت: بخشی از مشکلات به دلیل جزیره ای عمل کردن است.

به گزارش خبرنگار ...

طولانی شدن روند اجرا و احداث پروژه های حوزه راه و توقف آنها در ایستگاه اعتبارات سبب شده تا گیلان با وجود ظرفیت های فراوان نتواند به توسعه و رونق اقتصادی به ویژگی در زمینه گردشگری دست یابد.

خبرگزاری ...

رشت- رئیس مجمع نمایندگان گیلان تأکید کرد: همه ظرفیت نمایندگان گیلان در مجلس در اختیار توسعه استان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدکاظم دلخوش ظهر شنبه در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان، اظهار کرد: نمایندگان ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه واردات برنج در زمان برداشت محصول به کشاورزان ضرر می زند، گفت: دولت باید این موضوع را مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری ...

رشت- معاون امور آمادگی و مقابله ستاد مدیریت بحران کشور با تأکید بر ضرورت تدوین برنامه منسجم برای ریشه یابی بحران ها گفت: دولت و مجلس در ساماندهی مدیریت بحران همسو هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا کریمی پیش از ...

آستارا- نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انجام پروژه های اخیر در آستارا گفت: پیشرفت ها نشان از پایان مشکلات این شهر ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح حرم و ...

رشت- تحقق اقتصاد دانش بنیان به آسانی ممکن نیست و این مهم نیازمند مشارکت بخش های مختلف جامعه و حمایت دولت و جذب سرمایه گذار است.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها: اوضاع و احوال اقتصاد ایران با مشکلات ...

انزلی- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه ورزش قهرمانی از آموزش و پرورش پایه گذاری می شود، گفت: برای ایجاد تحول در ورزش باید سرمایه گذاری را از این حوزه آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان