رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه مشکلات حوزه شهری مربوط به یک بخش نیست، گفت: حل مشکلات در گرو مدیریت واحد شهری است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر شنبه در دیدار ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه ادامه روش فعلی در بحث شیرابه زباله نتیجه بخش نیست، گفت: باید به دنبال روشی باشیم که با نصف این هزینه ها کار اثرگذار انجام دهد.

به گزارش ...

انزلی- رئیس مجلس با اشاره به اینکه سپاه منحصرترین سازمان ضدتروریستی در منطقه و جهان است، گفت: مجلس دولت های اروپایی و ارتش های آنها را حامی تروریست و سازمان تروریستی اعلام می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

انزلی- استاندار گیلان با اشاره به تحقق ۹۰ درصدی بودجه سال گذشته گفت: می دانیم امسال هم مجلس با تصویب لوایح از مشکلات گیلان گره گشایی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر پنج شنبه در یادواره امیران، سرداران، ...

رشت- «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد استان گیلان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد استان گیلان شد.

سخنرانی در یادواره سرداران، امیران و شهدای شهرستان بندر انزلی ...

رشت- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه لایحه بودجه از سوی دولت گفت: با مشخص شدن اعضای کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم دلخوش اباتری شامگاه پنجشنبه ...

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عزم جدی مجلس برای تحقق طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: این طرح ضمن ایجاد امنیت شغلی کارکنان سبب افزایش حقوق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه ...

آستارا- نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در جنگی با شیوه نوین قرار داریم، گفت: شناخت تاکتیک ها و تکنیک های دشمن در جنگ ترکیبی ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا ظهر پنجشنبه در ...

خمام- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به حرکت کشور به سمت مدیریت تحولی گفت: مدیریت ها اگر با خلاقیت محوری و ایده پردازی همراه باشد منتج به توسعه و پیشرفت می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تأکید بر لزوم تقویت و بازنگری در تیم اقتصادی دولت برای حل مشکلاتی همانند ارز و گرانی گفت: برخی از وزرا عملکرد خوبی ندارند و باید تغییر کنند.

سیدکاظم دلخوش در گفتگو ...

به گزارش لنگرخبر، پرویز محمدنژاد شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با اشاره به اینکه تصویب و پیگیری اجرای قوانینی همچون قانون راهبردی لغو تحریم ها، جهش تولید و شفافیت از جمله اقدامات این مجلس است، اظهار کرد: ...

رشت- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر ضرورت تسریع در پروژه های آب و فاضلاب گیلان گفت: استانداردهای حوزه آب و فاضلاب استان از میانگین کشوری عقب تر است.

به گزارش خبرنگار مهر، جبار کوچکی نژاد ...

رشت- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تمام شرکت ها باید تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به خزانه دولت وصل شوند، گفت: بخشی از مشکلات به دلیل جزیره ای عمل کردن است.

به گزارش خبرنگار ...

طولانی شدن روند اجرا و احداث پروژه های حوزه راه و توقف آنها در ایستگاه اعتبارات سبب شده تا گیلان با وجود ظرفیت های فراوان نتواند به توسعه و رونق اقتصادی به ویژگی در زمینه گردشگری دست یابد.

خبرگزاری ...

رشت- رئیس مجمع نمایندگان گیلان تأکید کرد: همه ظرفیت نمایندگان گیلان در مجلس در اختیار توسعه استان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدکاظم دلخوش ظهر شنبه در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان، اظهار کرد: نمایندگان ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه واردات برنج در زمان برداشت محصول به کشاورزان ضرر می زند، گفت: دولت باید این موضوع را مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صفری ...

رشت- معاون امور آمادگی و مقابله ستاد مدیریت بحران کشور با تأکید بر ضرورت تدوین برنامه منسجم برای ریشه یابی بحران ها گفت: دولت و مجلس در ساماندهی مدیریت بحران همسو هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا کریمی پیش از ...

آستارا- نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انجام پروژه های اخیر در آستارا گفت: پیشرفت ها نشان از پایان مشکلات این شهر ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح حرم و ...

رشت- تحقق اقتصاد دانش بنیان به آسانی ممکن نیست و این مهم نیازمند مشارکت بخش های مختلف جامعه و حمایت دولت و جذب سرمایه گذار است.

خبرگزاری مهر - گروه استان ها: اوضاع و احوال اقتصاد ایران با مشکلات ...

انزلی- نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه ورزش قهرمانی از آموزش و پرورش پایه گذاری می شود، گفت: برای ایجاد تحول در ورزش باید سرمایه گذاری را از این حوزه آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ساماندهی کارکنان دولت در هفته های پیش رو در دستور کار مجلس قرار می گیرد و پیش بینی شده تا نیمه سال ۱۴۰۲ به ثمر برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ...

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به وعده داده شده برای پایان بهسازی پسماند زباله سراوان عملی نشده است، گفت: عدم ثبات مدیریت شهری در رشت آسیب جدی به ساماندهی زباله سراوان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعتراضات مردمی پذیرفته شده اما تغییر آن به گونه ای که علیه منافع ملی و تمامیت ارضی باشد خط قرمز نظام است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده شامگاه ...

رشت- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح سوت زنی گفت: سامانه ای برای ثبت مفاسد اقتصادی از سوی مردم طراحی شده که در دست بررسی است و تا یک ماه آینده نهایی و به قانون تبدیل می شود.

لاهیجان- نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره پیشرفت ۸۵ درصدی پروره ملی میدان گیل لاهیجان گفت: احداث بیمارستان جنرال در لاهیجان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول فرخی بعد از ظهر پنج شنبه در ...

شفت- نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت شفت گفت: مسئولان جذب حداکثری اعتبارات امسال را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری ...

رشت- نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه راه آهن رشت- آستارا گفت: طرف های خارجی برای سرمایه گذاری در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مرحبا شامگاه پنجشنبه در ...

وزیر فرهنگ در نشست کمیته راهبری سند حفاظت از کودکان در فضای مجازی گفت: وضعیت فعلی فضای مجازی حتماً نامطلوب است و توقع رهبر انقلاب از دست اندرکاران این است این عقب ماندگی ها را جبران کنند.

به گزارش خبرگزاری ...

آستانه اشرفیه- نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با اشاره به اینکه بندرکیاشهر در حوزه درمان فاقد امکانات است، گفت: یکی از مطالبات مهم مردم آستانه اشرفیه بیمارستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نجفی عصر شنبه در نشست ...

رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه سد پلرود گفت: بی توجهی آب منطقه ای گیلان به اجرای پروژه ها مصداق ترک فعل است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به تزریق اعتبار ۱۰۳ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه تصفیه خانه طولات گفت: طبق قول پیمانکار این پروژه تا دهه فجر به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رشت- نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: تکمیل تصفیه خانه تالش از اولویت ها است اما اعتبارات لازم برای تکمیل آن هنوز جذب نشده و ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای این منظور نیاز است.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به سفر وزیر ورزش به استان گیلان گفت: تسریع در بازسازی ورزشگاه عضدی رشت مطالبه مهم مردم از وزیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا احمدی سنگری بعد از ظهر ...

رشت- نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: با وجود گذشت شش ماه از شروع سال جدید هنوز هیچ اعتباری در حوزه عمرانی تزریق نشده و کارها با اعتبارات سال گذشته انجام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ...

اصفهان- معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در سیاست های برنامه هفتم توسعه بهبود شاخص های عملکردی محیط زیست و ارتقای هوای کلانشهرها مورد تاکید است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا انجم شعاع ...

اسماعیل کوثری و محمدمهدی فروردین به عنوان اعضای ناظر مجلس در کمیته ملی پارالمپیک معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۳۰ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی انتخاب ...

رشت- رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه خبرنگار زمانی موفق عمل می کند که وابسته به نهاد یا دستگاهی نباشد، گفت: مجلس از طریق قانون مشکلات خبرنگاران را حل می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید کاظم دلخوش ...

نشست «کم آبی و مدیریت منابع آب» با حضور مسئولان مرتبط در دولت،مجلس و کارشناسان در خبرگزاری مهر برگزار و در آن به مشکلات حوزه های آبی مختلف از زاینده رود تا هورالعظیم، دز و ارومیه پرداخته شد.

خبرگزاری ...

شفت- نماینده فومن و شفت در مجلس با انتقاد از وضعیت توزیع اعتبارات در استان گیلان گفت: به شفت به عنوان شهرستان کمتر توسعه یافته باید نگاه ویژه ای شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ظهر چهارشنبه در ...

یک نماینده مجلس، ابراز امیدواری کرد اجرای طرح دارویار به گونه ای پیش برود که بتوان از این طرح به عنوان دستاورد دولت سیزدهم نام برد.

قاسم ساعدی، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص طرح دارویار، گفت: به باور من، ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان