مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت جریانات جنوبی در استان خبر داد و گفت: وزش باد گرم طی دو روز آینده نسبتا شدید و شدید میهمان پایان هفته گیلانی ها خواهد بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وزش با گرم شدید در استان گفت: سرعت باد در تالش به حدود ۱۶۰ کیلومتر و دمای هوا در سیاهکل از ۲۲ درجه تجاوز کرد.

...

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، ایستگاه خودکار اقلیم شناسی امام زاده اسحاق شفت در ارتفاع یک هزار متری از سطح دریا افتتاح شد.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت سامانه پرفشار و سرد در استان، گفت: شرایط برای بارش باران، بارش برف و بارش مخلوط برف و باران به صورت ملایم تا موقتی شدید در مناطق مختلف استان وجود دارد.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت جوی در استان گفت: براساس هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی گیلان، تا اوایل صبح پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی و سرد در منطقه تداوم دارد.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، در برخی مناطق جلگه ای که همجوار با کوهستان هستند یا در مجاورت رودخانه سفیدرود قرار دارند، بارندگی آن ها به صورت برف خواهد بود.

...

ستاد مدیریت بحران استان گیلان به ویژه شهرستان هایی که عمدتا در روزهای سرد و بارشی با بحران روبرو هستند در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان گیلان به حالت آماده باش درآمدند.

خبرگزاری فارس، رشت، حمیدرضا دنیادیده: نقشه های ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از تقویت سامانه پرفشار و بارشی در گیلان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: طی روز سه شنبه هوای استان گیلان به ویژه در ارتباطات برفی و همراه با کولاک خواهد بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه سرد و بارشی خبر داد و گفت: در پی این فعالیت سامانه بارشی، کاهش دما تا ۱۵ درجه و بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه سرد و بارشی خبر داد و گفت: در پی این فعالیت سامانه بارشی، کاهش دما تا ۱۵ درجه و بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان در برخی مناطق استان یه ویژه ارتفاعات و دامنه ها و مناطق پوشیده از برف، طی ساعات شب و صبح یخبندان و دمای زیر صفر پیش بینی می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از پیش بینی بارش برف و باران در استان خبر داد و گفت: در پی بارش برف و باران در اوایل هفته آینده، گیلان تا ۱۵ درجه سرد می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از ماندگاری باران تا پایان هفته در گیلان خبر داد و گفت: از روز جمعه اثر سامانه فعال کنونی به تدریج کاسته می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت آب و هوای استان، گفت: تا صبح چهارشنبه فعالیت های جنوبی در منطقه مستقر و وضعیت جوی در گیلان پایدار است.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان از امشب سامانه سرد و بارشی به گیلان می رسد و هوا را دگرگون می کند.

...

مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان طی روزهای آینده گفت: وضعیت جوی گیلان تا پایان هفته پایدار و هوا، صاف است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ناپایداری هوای طی امروز و فردا در استان خبر داد و گفت: شرایط آب و هوایی استان برای کاهش دما و بارش باران محیا است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آخرین وضعیت جوی گیلان گفت: تا چهارشنبه هفته جاری جبهه هوای گرم در گیلان مستقر و پایان هفته نیز احتمالاً مردم استان نزولات جوی را شاهد خواهند بود.

...

به گزارش لنگرخبر، محمد دادرس مدیرکل هواشناسی گیلان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت از صدور اطلاعیه هشداری سطح نارنجی هواشناسی در گیلان خبر داد و اظهار کرد: براساس هشدار سطح نارنجی هواشناسی ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از با اشاره به فعالیت سامانه سرد و بارشی گفت: طی عصر امروز و فردا دوشنبه بارش برف و کولاک در مناطق مرتفع استان مورد انتظار است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش محسوس دما مناطق مختلف استان طی روزهای آیند خبر داد و گفت: طی چهارشنبه و پنجشنبه، بارش باران و در ارتفاعات بارش شدید برف پیش بینی می شود.

...

مدیرکل سازمان هواشناسی گیلان خبر از نهایی شدن احداث و بهره برداری یک ایستگاه هواشناسی خودکار در منطقه امامزاده اسحاق علیه السلام شفت را داده که مجهز به هفت سنسور اطلاعات سنجی است و قابلیت ارتقا به ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است، گفت: هوای استان تا اواسط هفته آینده ابری، مه آلود و به تناوب شاهد بارش باران خواهیم بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از هشدار سطح زرد هواشناسی برای بارندگی، وزش باد و کاهش دما در استان گیلان طی اواخر وقت دوشنبه تا سه شنبه هفته جاری خبر داد.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور اطلاعیه هشداری در استان خبر داد و گفت: مردم استان از امشب تا روز دوشنبه شاهد وزش باد گرم شدید و نسبتاً شدید خواهند بود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به شرایط ناپایدار جوی آسمان گیلان تا پایان هفته گفت: تا پایان هفته همراه با باد گرم، بارش باران، مه و رگبار و رعد و برق همراه است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش ۱۰ درجه ای دمای هوا و وزش باد گرم شدید در استان گیلان خبر داد.

...

هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از عصر امروز گفت: دمای هوا در گیلان بین سه تا ۶ درجه سلسیوس کاهش می یابد.

...

فرماندار رودسر با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۴ میلی متر در چابکسر و ۹۷ میلی متر در شهر رودسر باران باریده است، گفت: به دلیل بارندگی سیل آسا، آبنما کاملا بالا آمده و مسیر تردد مسدود است، همچنین ...

بارش شدید باران در ساعات گذشته منجر به ریزش سنگ در بخش لونک شهرستان سیاهکل شد که به گفته امیر مرادی مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان، فورا تیم های واکنش سریع و امدادی وارد عمل شده و به ...

به گزارش لنگرخبر، در شهرستان لنگرود با توجه به افزایش دبی رودخانه اطاقور، احتمال آسیب به پل و شکستگی دیواره رودخانه وجود دارد و به گفته امیر مرادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان، کلیه امکانات و ماشین آلات بسیج شدند ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش دمای هوا تا ۱۲ درجه خبر داد و گفت: برای روز چهارشنبه به ویژه از بعدازظهر و شب و طی پنجشنبه، تشدید فعالیت سامانه بارشی و سرد را در استان خواهیم داشت.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از کاهش دمای هوا استان تا ۱۰ درجه خبر داد و گفت: بارش باران در غرب تضعیف و در شرق استان گیلان تا فردا ادامه خواهد داشت.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی به گیلان گفت: از اواخر وقت امروز سامانه بارشی وارد این استان می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش های شدید باران در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.

...

به گزارش لنگرخبر، در پی نفوذ سامانه بارشی و هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی از روز گذشته تاکنون در گیلان در برخی از نقاط استان شاهد بارش باران به ویژه در مناطق غربی و بالادست ...

در آستانه روز اربعین حسینی مراسمات مختلفی توسط سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت های مذهبی در سراسر استان گیلان برای عرض ارادات به خاندان عصمت و طهارت تدارک دیده شده است.

به گزارش لنگرخبر، هر سال که می گذرد بیشتر از ...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در ساعات آینده گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان تا پایان هفته ابری و همراه با رگبارهای پراکنده است.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، دمای هوا در گیلان از روز گذشته حدود ۸ درجه سلسیوس افزایش پیدا کرده و این وضعیت تا هفته آینده در استان ادامه دارد.

...

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، این روزها درجه حرارت هوا بالا رفته و گرمای سوزان هوا بسیار آزارد دهنده شده است.مردم در رفت و آمد روزانه خود سعی دارند به طرق مختلف خود را خنک نگه دارند اما گاهی اوقات ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان