مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر سه شنبه تا عصر جمعه، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده، گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، سامانه بارشی که از شب گذشته وارد گیلان شده، صبح فردا استان را به تدریج ترک می کند.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه آسمان استان در روز طبیعت صاف و آفتابی است، گفت: با توجه به پیش بینی نقشه های هواشناسی، آسمان اکثر مناطق استان گیلان صاف و آفتابی است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای گیلان از بامداد جمعه تا عصر شنبه، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده عبور جریانات گرم و جنوبی از روز چهارشنبه تا پنجشنبه در منطقه است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده، گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از روز یک شنبه تا سه شنبه، ناپایدار و بارانی پیش بینی ...

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، آب وهوای استان در روز دوشنبه و سه شنبه (شب و فردای عید) همره با باران و کاهش دما همراه خواهد بود.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی، گفت: با توجه به وزش باد جنوبی احتمال آسیب به سازه های سست، سقوط اجسام و وقوع آتش سوزی دور از انتظار نیست.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تضعیف و خروج سامانه ناپایدار و کاهش ابر از فردا در استان گفت: در طول روز شرایط برای افزایش نسبی دمای هوا فراهم می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از پایان هفته ای آفتابی همراه با یخبندان صبحگاهی در این استان خبر داد و گفت: طی امروز و فردا ناپایداری ها در مناطق کوهستانی ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به پیش بینی پایان هفته ای آفتابی و نیمه ابری برای استان گفت: دمای هوای گیلان برای فردا چهارشنبه ۲ تا ۴ درجه افزایش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر ...

به گزارش لنگرخبر، محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه هوای استان گیلان در روزهای ابتدایی هفته ابری و نیمه ابری است، گفت: وضعیت جوی در هفته پیش رو معتدل بوده و به تدریج از شدت ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارندگی پراکنده تا ۲ روز آینده مهمان گیلانی ها است، گفت: تاکنون بندرانزلی با ۱۲۳ میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

تداوم سامانه سرد و بارشی در گیلان که تا فردا نیز ادامه دارد موجب بارش بیش از یک متری برف در مناطق مرتفع استان از جمله شهرستان تالش شد.

...

در اثر بارش برف و باران در گیلان، دمای هوا بین ۶ تا ۱۲ درجه کاهش یافته و در حالیکه اغلب مناطق استان با بارش شدید باران مواجه هستند، ارتفاعات استان برفی است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه دمای هوای گیلان تا ۱۲ درجه سلسیوس کاهش می یابد، گفت: نخستین موج زمستانه به گیلان با بارش برف و باران همراه شد و هوای سرد تا روز چهارشنبه در گیلان مستقر خواهد بود.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران از امشب در استان با نفوذ سامانه بارشی گفت: در این مدت دمای هوای گیلان بین ۸ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی و پیش بینی وزش باد در استان به ویژه مناطق کوهستانی از ورود سامانه بارشی و سرد از اواخر وقت فردا شنبه خبر داد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

به گزارش لنگرخبر،  پرویز محمدنژاد قاضی محله در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان  دستور خود، با سلام و درود خدمت ملت شریف و مردم ایران و مقام معظم رهبری و شهدای اسلام خاصه شهید سردار سلیمانی، گفت: هیئت ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم فعالیت سامانه هوای بارشی و سرد در استان گفت: بارش پراکنده باران در مناطق جلگه ای استان به تناوب تا پایان هفته ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه فعالیت سامانه بارشی تا پایان این هفته در گیلان ادامه دارد گفت: بیشترین میزان بارش ها در شبانه روز گذشته در انزلی به ثبت رسیده است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم بارش ها و کاهش دما در استان تا اواسط هفته جاری گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی الگوهای حاکم ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: سامانه کم و بیش ناپایدار تا اوایل هفته آینده در گیلان مستقر و فعالیت خواهد داشت.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی اظهار کرد: بررسی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اعلام هشدار جوی سطح زرد و احتمال آبگرفتگی معابر در این استان گفت: دریا نیز برای فعالیت دریانوردی و صیادی نامناسب است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به صدور هشدار جوی ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از عصر فردا به استان گفت: ارتفاعات گیلان سفیدپوش می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ورود یک سامانه بارشی به استان گیلان اظهار ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم بارش ها تا روز دوشنبه در استان گفت: دریا طی امروز و فردا برای صید با احتیاط مناسب است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی الگوهای حاکم ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه هوای سرد و ناپایدار به استان گفت: این بارش ها تا شنبه ادامه دارد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نفوذ سامانه هوای سرد ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از فردا به استان گفت: با ورود این سامانه جدید شاهد افزایش ابر، بارش باران و کاهش دما خواهیم بود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود جریانات جنوبی به استان و وزش باد به ویژه در مناطق کوهستانی گفت: دمای هوای گیلان ۵ تا ۱۲ درجه افزایش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر، با ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا پایان هفته در منطقه گفت: از اواخر وقت دوشنبه با شکل گیری جریانات جنوبی شرایط برای وزش باد فراهم می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان تا فردا گفت: وزش باد و بارش برف در ارتفاعات از پدیده های پیش بینی شده در گیلان تا فردا است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش ۸ تا ۱۵ درجه ای دمای هوای استان گفت: در این مدت برای ارتفاعات بارش ها به صورت برف پیش بینی شده است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم استقرار سامانه پایدار جوی تا فردا در استان و وزش باد جنوبی و افزایش دما گفت: از فردا جریانات شمالی وارد گیلان شده و تا پایان هفته فعال خواهد بود.

محمد دادرس ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به افزایش تدریجی دمای هوای استان از فردا همزمان با خروج سامانه بارشی گفت: با توجه به وزش باد جنوبی هشدار سطح زرد صادر شده است.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با ...

مدیرکل هواشناسی استان گیلان با اشاره به ورود سامانه سرد بارشی به استان گیلان از روز دوشنبه گفت: سامانه جدید بارشی از روز دوشنبه وارد استان گیلان شده و شرایط برای افزایش ابر، بارش باران و وزش باد مهیا ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش باران تا عصر امروز در استان از ورود موج جدید بارش ها از روز دوشنبه خبر داد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار در استان ...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارش باران در استان از فردا آغاز می شود، گفت: آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به الگوهای حاکم بر نقشه های هواشناسی ...

هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه سرد و بارشی در گیلان خبر داد و گفت: دمای هوای استان بین پنج تا 12 درجه کاهش پیدا می کند.

...

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارشی از فردا به استان و پیش بینی بارش برف در ارتفاعات گفت: دمای هوا در این مدت ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از بارانی شدن مجدد هوای استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: در پی فعالیت سامانه جدید بارشی، دمای استان بین پنج تا 10 درجه کاهش پیدا می کند.

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان