مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ملوان نشان داد بی خود در رتبه سوم جدول نیست.

علی نیاکانی پیشکسوت خوشنام و یکی از تفنگداران افسانه ای دهه ۵۰ ملوان، ساعتی پیش در اثر ایست قلبی در گذشت.

...

سرمربی ملوان با اشاره به این پیروزی مقابل سپاهان گفت: چیزی باارزش تر از این نیست که امشب در انزلی جشن برپاست، قبل از بازی این را به بازیکنان گفتم و خوشحال هستم که انزلی شبی رویایی را خواهد داشت.

...

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته نهم لیگ برتر در خانه خود مقابل ملوان با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

...

کاپیتان و مدیرعامل سابق ملوان بندر انزلی بدون اینکه در یک مسابقه هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را بر عهده داشته باشد، از این باشگاه جدا شد.

...

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، استقلال و ملوان که فصل گذشته مدیرعامل این باشگاه هم بود، هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا را پذیرفت.

...

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و پرسپولیس از چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با نتیجه صفر بر صفر مساوی به پایان رسید.

...

دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و پرسپولیس تهران از هفته هشتم لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

داوود رفعتی ناظر دیدار ملوان و پرسپولیس در نیمه نخست برای سرکشی از نقاط مختلف استادیوم بارها از جلوی نیمکت دو تیم عبور کرد که این اتفاق به مذاق یحیی گل محمدی خوش نیامد و با اعتراض سرمربی پرسپولیس ...

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال ملوان در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: خوشبختانه محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم هستند که شرایط شان امشب مشخص می شود.

...

دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و نساجی مازندران نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا از هفته هفتم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده گیلان به پایان رسید.

دیدار ۲ تیم ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران با گل دقیقه ۹۰ محمدرضا سلیمانی مهاجم ملوان به سود این تیم به پایان رسید تا ملوان به یکی از مدعیان لیگ برتر مبدل شود.

...

تیم های ملوان بندرانزلی و نساجی مازندران از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال فردا در انزلی روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

...

سرمربی ملوان با بیلان اینکه تنها مشکل ما این بوده که از شرایط مسابقات دور هستیم، گفت: این برنامه ریزی لیگ به همه تیم ها صدمه وارد کرده و بسیار سخت است که یک تیم را هر یک ...

مهدی تارتار، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در پایان بازی مقابل پیکان در سالن کنفرانس حضور پیدا کرد و با خبرنگاران به گفتگو پرداخت.

...

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: بی احترامی کوچکی به من شد اما ایرادی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ...

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از هواداران تشکر می کنم که مثل همیشه سنگ تمام گذاشتند و در بردمان نقش بسزایی داشتند.

...

گل گهر سیرجان و ملوان انزلی با نتیجه ۱-۱ به کار خود در این مسابقه پایان دادند.

به گزارش خبرگزاری ...

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: وقتی یک حیوان ( سگ) وارد زمین شد، منصوریان برای بیرون آوردن آن حیوان وارد زمین شد که باعث شد کارت بگیرد.

...

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نسبت به اخراج منصوریان و حضور اسکوچیچ در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری ...

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اخراج بازیکن فولاد کار ما را برای پیروزی راحت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ...

بازیکنان و ملوان فولاد خوزستان بعد از پیروزی پرگل مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی انزلی جشن مشترک با هواداران تیم خود گرفتند.

...

تیم ملوان بندرانزلی موفق شد با نتیجه پرگل چهار بر صفر تیم فوتبال فولاد خوزستان را از پیش رو بردارد.این نخستین برد ملوان در لیگ برتر 23 است و هواداران با شعار« ایران - ملوان» بازیکنان شان را تشویق کردند. ...

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با ابراز نگرانی از وضعیت زمین چمن استادیوم سیروس قایقران بندرانزلی گفت: در سال گذشته که به انزلی آمدیم این ورزشگاه از زمین چمن بسیار خوبی برخوردار بود ولی اکنون در وضعیت ...

...

تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب آهن اصفهان در هفته اول فصل بیست وسوم لیگ برتر باهم رویارویی کردند که اصفهانی ها در پایان ۲ بر یک به پیروزی رسیدند.

سرمربی ذوب آهن در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ملوان حضور پیدا نکرد اما گفت وگویی کوتاه با برخی خبرنگاران انجام داد و گفت: شناختی از ملوان ندارم.

...

مربی تارتار رسما هدایت ملوان بندرانزلی را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، مهدی تارتار سرمربی فصل ...

به گفته نماینده مردم انزلی در مجلس، با پیگیری صورت گرفته توسط مجمع باشگاه ملوان، همچنین احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی کشور درخصوص موضوع اسپانسرینگ باشگاه ملوان قول ...

...

طی حکمی از رییس هیات مدیره باشگاه ملوان، آرش فهمیده به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه ملوان منصوب شد.

به گزارش ...

قو های سپید فصل جدید رقابت های لیگ برتر را با مهدی تارتار آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس ...

دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و مس کرمان از هفته ما قبل پایانی لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه بدون گل به پایان رسید و ملوان بندرانزلی سهیمه اش را در لیگ برتر ایران حفظ کرد.

محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس مطبوعاتی مقابل ملوان حضور یافت و با اصحاب رسانه گفتگو کرد.

... 

...

پس از اشتباه فاحش داوری در دیدار ۲ تیم ملوان و تراکتور و ضرر دوباره ملوان از اشتباهات داوری موجب طرح سوال نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از وزیر ورزش شد.

...

پنج هفته تا پایان لیگ برتر فوتبال ایران باقی مانده و تیم های سقوط کننده و قهرمان تا حدود بسیاری زیادی قابل پیش بینی ولی قطعی نیست و اگر ملوان مانند پنج بازی دور رفت نتیجه بگیرد می تواند رتبه ...

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به این که ما در مستطیل سبز نمایش بسیار قابل قبولی داریم، گفت: در آینده این تیم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و در دیدار مقابل پرسپولیس با هدف کسب امتیاز ...

زمان نشست خبری مربیان پیش از دیدار ۲ تیم پرسپولیس و ملوان بندر انزلی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس ...

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: امسال آخرین سال حضورم در ملوان است و برای ماندن این تیم در لیگ برتر تلاش خواهم کرد.

...

در هفته بیست ودوم لیگ برتر تیم مازیار زارع مقابل تیم سیدمهدی رحمتی قرار می گیرد و باید دید تیم های ۲ سرمربی جوان به چه نتیجه ای می رسد.

...

شاگردان مازیار زارع در ملوان از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل شاگردان امیر قلعه نوعی سرمربی گل گهر شکست خوردند.

بلیت فروشی الکترونیکی بازی تیم های ملوان بندر انزلی و نساجی قائمشهر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان