رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان درخصوص کارکرد این سازمان در سال گذشته در خصوص ایجاد شغل، طرح های عمرانی و خدماتی، توزیع بسته های معیشتی و غیره گزارشی ارایه کرد.

...

رشت- فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و سردار شهید «محمدعلی حق بین» در گیلان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهروز دولتی صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ...

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم جهاد تبیین در بین دانش آموزان با توجه به اتفاقات رخ داده در کشور گفت: اموزش پرورش در جریان فتنه و مسمومیت دانش آموزان عملکرد خوبی داشت که منجر شد دشمن نتواند ...

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان از ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در این استان تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: سپاه پاسداران با ساخت مسکن محرومین باری را از دوش دولت برداشته است.

...

فومن- فرمانده سپاه فومن گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه توسط سپاه ناحیه فومن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن جعفری ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که ...

رشت- معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: در ایام الله دهه فجر ۸ هزار بسته معیشتی توسط سپاه قدس گیلان بین افراد کم برخوردار در استان توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمدرضا منشوری ظهر سه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی و دهها دسیسه در مسیر رشد و توسعه همه جانبه در حرکت است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر ...

رشت- رئیس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان با اشاره به اردوهای راهیان پیشرفت گفت: از دهه فجر دانش آموزان برای آشنایی با ظرفیت تولید داخل به شهرک های صنعتی برای بازدید علمی برده می شوند.

به گزارش ...

رشت- معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه قدس گیلان از شرکت ۳۰۰۰ شرکت کننده در مسابقات قرآن و عترت سراسر استان خبر داد و گفت: ۹ نفر به مسابقات کشوری راه می یابند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حاتم نصبری ...

آستارا- معاون عملیات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در مرزها با تهدیدهای ترکیبی روبرو هستیم، گفت: کوچک ترین تحرکی در مرز را مورد رصد قرار می دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ دوم پاسدار علی قاسمی عصر پنجشنبه در ...

پارلمان اروپا طی اقدامی ۱۸ شخصیت و ۱۹ نهاد ایران را تحریم کرد که سپاه قدس گیلان یکی از نهادهای خدمت رسانی است که مورد تحریم قرار گرفت.

...

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سپاه و بسیج را نقطه قابل اتکای مردم در طول ادوار دانست و گفت: این شجره طیبه در تمام دوران انقلاب همراه مردم بوده اند و امروزه بهترین مأمن قابل اتکای آن ها هستند.

...

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان با بیان اینکه سپاه امروز در تمامی طیف ها حضور داشته و در بین مردم بسیار محبوب است، گفت: تحریم و تروریستی اعلام کردن سپاه در واقع تحریم مردم ایران است زیرا مردم و ...

رشت- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: اقدامات جهادی و محرومیت زدایی سپاه لرزه بر پیکر دشمنان انقلاب انداخته و از روی استیصال این نهاد انقلابی را تحریم می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رئیس کنگره هشت هزار شهید گیلان از اجرای طرح «لاله های روشن» در مدارس گیلان خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه و با هماهنگی های انجام شده از این به بعد یادواره شهدای دانش آموز با هدف تبیین ...

استاندار گیلان حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را وظیفه دولت انقلابی دانست و گفت: دولت در تمامی عرصه ها در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است تا دست در دستان هم بر مشکلات فائق آمده و به پیشرفت ...

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تروریستی خواندن سپاه عزم و اراده حل مشکلات کشور را بیشتر می کند، گفت: استکبار از ایستادگی مردم ایران در مقابل انواع فشارها به استیصال رسیده است.

به گزارش خبرنگار ...

جانشین بسیج اساتید سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در ماجرای جنگ نرم بر مقوله احساسات توجه می شود و انتخاب های مبتنی بر ذائفه بن مایه جنگ نرم و تبلیغات است، گفت: تفاوت میان جنگ نرم و جنگ شناختی ...

به گزارش لنگرخبر، مصطفی برزکار عصر امروز در جمع رزمندگان تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان لنگرود با بیان اینکه دشمن به این پی برده که از طریق تحریم و حمله نظامی توان انزوای جمهوری اسلامی را ندارد، اظهار کرد: از ...

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به سیره شهدا و امام شهدا در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی گفت: ایثار و جانفشانی شهدا ضامن اتحاد و وحدت در جمهوری اسلامی است.

...

رشت- فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: رزمایش تکریم و دیدار از ۳۰۰ خانواده معزز شهدا به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نیک فطرت بعد از ظهر پنج شنبه گفت: ...

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهید سلیمانی یکی از بنیان گذاران تاسیس گروه های جهادی در کشوربود، گفت: گروه های جهادی این ناحیه به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ۳۵هزار پرس ...

...

رشت- فرمانده سابق سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مساجد، مراکز اعتقادی بود که در حماسه سازی مردم موثر است، گفت: امروز دشمن تلاش می کند مساجد را از مردم بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار هامون محمدی ...

امروز در سپاه قدس گیلان غوغا بود و پاسداران از هر نقطه استان خود را به حسینیه حضرت ابوالفضل سپاه قدس گیلان رساندند تا آخرین نجواها را با شهدای گمنام داشته باشند.

...

رشت- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: شهدای امنیت آگاهانه مسیر شهادت و دفاع از نظام اسلامی را انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احسان الله محمدی ظهر دوشنبه در دیدار با خانواده ...

رشت: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه میرزا کوچک خان جنگلی اسوه مقاومت و عزتمندی بود، گفت: شخصیت پردازی میرزا برای نسل جوان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احسان الله محمدی ...

فومن- فرمانده سپاه فومن از اهدای ۱۵۰۰ بسته حمایتی به ارزش ۷۵۰ میلیون تومان در بین خانواده های نیازمند و کمتر برخوردار فومن خبر داد.

سرهنگ محسن جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در ایام شهادت صدیقه ...

رودبار- فرمانده سپاه ناحیه رودبار از اهدای هزار و ۱۸۴ بسته یلدایی به نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این بسته ها ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون بوده است.

سرهنگ بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر ...

شفت- فرمانده سپاه شفت از توزیع ۱۰۰۰ بسته یلدایی در میان خانواده های کمتر برخوردار این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد نقدپور بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به سنت صله ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به تعلیم حافظان قرآن در استان گفت: تلاش داریم بیش از هزار حافظ قرآن را در سال جدید تعلیم دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مسئولان باید برای حل هر مشکلی به مردم مراجعه کنند، گفت: بزرگترین تشکیلات مردمی روی کره زمین بسیج است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر چهارشنبه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ائمه جماعات باید محور اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی باشند، گفت: باید از ظرفیت علما و ائمه جمعه در مباحث فرهنگی و تربیتی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ...

آستارا- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جانفشانی پرستاران در ایام کرونا گفت: پرستاران با تاسی از حضرت زینب (س) نقش خود را به بهترین شکل ایفا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر چهارشنبه همزمان ...

رشت- جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار حضور ۱۲ تیم از سوی سپاه قدس گیلان به منظور تجلیل از پرستاران به بیمارستان های استان اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بصیرت و آگاهی دانشگاهیان تضمین کننده توسعه کشور است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین نسل جوان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در ...

رشت- رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای چهارمین مرحله از پویش نذرخون گفت: بیش از ۱۵۰ کارمند استان گیلان در این پویش شرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا رنجبر ظهر دوشنبه در ...

آستارا- معاون سیاسی سپاه قدس گیلان تنها راه مقابله با فشار و تهدیدهای دشمنان را اقتدار جمهوری اسلامی و مقاومت مردم دانست و گفت: حضور آگاهانه مردم در صحنه ها راهکار اصلی غلبه بر دشمن است.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

فومن- همایش اقتدار بسیجیان همزمان با سراسر کشور در شهرستان فومن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر شنبه همایش اقتدار بسیجیان فومن همزمان با سراسر کشور در مصلای این شهرستان برگزار شد.

مسئول بازرسی سپاه قدس ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان حضور بسیجیان را یکی از رازهای پیروزی در دفاع مقدس برشمرد و گفت: تشکیل بسیج ضامن دوام و قوام انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح شنبه در همایش سراسری ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آبرسانی به ۱۷ روستایی استان توسط سپاه گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و منابع آب و فاضلاب گیلان نیازمند نگاه ملی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان