رشت- امام جمعه موقت رشت بر اهمیت حضور بانوان در عرصه مطالبه گری تأکید کرد و گفت: حضور میدانی در حرکت اجتماعی مبتنی بر اصول اسلامی و ارزشی بسیار مؤثر و تأثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و ...

رشت- امام جمعه موقت رشت با اشاره به راه اندازی جنگ ترکیبی دشمن در همه ابعاد علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: بصیرت ملت ایران مهم ترین ابزار مقابله این جنگ است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور ...

رشت- امام جمعه موقت رشت اجرای الگوی کشت محصولات کشاورزی را لازم و ضروری دانست و خواستار تشریح علمی و منطقی کشاورزان شد و گفت: امروز دیگر جای آزمون و خطا در این زمینه نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت ...

رشت- امام جمعه موقت رشت با اشاره به توطئه دشمن برای خدشه به پیوند میان امت اسلامی در اربعین حسینی گفت: به هیچ کس اجازه نمی دهیم به وحدت اربعین آسیب بزند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام صفر قربانپور ...

به گزارش لنگرخبر، هفته گرامیداشت پیوند اولیا و مربیان را پشت سر گذاشتیم، در تقویم ما از بیست و چهارم تا سی ام مهر بنام هفته پیوند اولیا و مربیان نام گرفته است. طی گفتگویی با دکتر رضا مهدوی، بخشدار خمام ...

به گزارش لنگرنیوز، رضامهدوی کارشناس مسئول اسبق سرمایه گذاری استانداری گیلان و نماینده تام الاختیار استانداری در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی و کارشناس مسئول فرمانداری لنگرود ، بخشداررودبنه شد.مهدوی به جای ابراهیم طاهری به عنوان پنجمین ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان