پژوهشگران کشور در یک پژوهش، وضعیت بیماران مبتلا به ایدز را از لحاظ تجربه انگ اجتماعی بررسی کرده و پیشنهاداتی را برای کم کردن از رنج روانی این بیماران ارائه داده اند.

به گزارش ایسنا، بیماری ایدز تحت تأثیر تفکرات قالبی ...

به گفته مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان، واحدهای صنعتی در فرایند تولید دچار مشکل هستند که برای رفع آن ها پروسه عارضه یابی را به طور جدی پیگیری کرده ایم.

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بصیرت و آگاهی دانشگاهیان تضمین کننده توسعه کشور است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین نسل جوان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در ...

رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به ثبت نام ۲۶ هزار نفر در دانشگاه های پیام نور سرتاسر کشور گفت: در سال جدید ۱۶۰ هزار نفر در آزمون ورودی دانشگاه پیام نور پذیرفته شدند.

...

رشت- رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه ۲۳ شرکت دانش بنیان در مراکز رشد این دانشگاه فعالیت می کنند، گفت: آستارا و انزلی در گیلان ظرفیت راه اندازی دانشگاه بین المللی را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، ...

رشت- استاندار گیلان با اشاره به لزوم افزایش کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها گفت: باید دستاوردهای نظام تبیین و روشنگری شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله عباسی امروز (شنبه) در نشست مشترک رئیس دانشگاه پیام نور کشور و ...

رشت- رئیس دانشگاه پیام نور کشور گفت: دانشگاه های مناطق مرزی در حوادث اخیر نقش پدافند غیر عامل را ایفا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم تقی زاده پیش از ظهر شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان ...

رشت - نماینده ولی فقیه در گیلان به اثرگذاری دانشگاه در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: دانشگاه ها باید ترویج دهنده سبک زندگی اسلامی باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر شنبه در ...

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با تصریح بر اینکه باید به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور توجه ویژه بشود، گفت: این مطالبه اعضای هیئت علمی و دانشجویان است و میطلبد دولت سیزدهم به این مهم توجه ویژه داشته ...

...

[ad_1]

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود هرچه سریع تر طرح ساماندهی کارکنان دولت در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد. ...

به گزارش لنگرخبر، محمدرضا زمانی در مراسم امضای تفاهم نامه با یکی از بانک ها با عنوان اینکه حل مشکلات دانشجویان در اقصی نقاط کشور برای دسترسی به ابزارهای الکترونیکی مهم ترین دغدغه ما از زمان شیوع بیماری کرونا است، ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از پیک دانشجو، کوچکی نژاد کاندیدای اصولگرای انتخابات مجلس رشت در دانشگاه پیام نور رشت گفت:انتظار داریم دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی از ما نه فقط در انتخابات بلکه به صورت عادی هم ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان