وزارت خزانه داری آمریکا ۲۵ شخص و ۴ موسسه ایرانی را تحریم کرد که سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و سیدخلیل رضوی فرمانده انتظامی رضوانشهر از استان گیلان از جمله افرادی بودند که نامشان در ...

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه های استکبار جهانی و دهها دسیسه در مسیر رشد و توسعه همه جانبه در حرکت است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر ...

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سپاه و بسیج را نقطه قابل اتکای مردم در طول ادوار دانست و گفت: این شجره طیبه در تمام دوران انقلاب همراه مردم بوده اند و امروزه بهترین مأمن قابل اتکای آن ها هستند.

...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به تعلیم حافظان قرآن در استان گفت: تلاش داریم بیش از هزار حافظ قرآن را در سال جدید تعلیم دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مسئولان باید برای حل هر مشکلی به مردم مراجعه کنند، گفت: بزرگترین تشکیلات مردمی روی کره زمین بسیج است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر چهارشنبه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ائمه جماعات باید محور اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی باشند، گفت: باید از ظرفیت علما و ائمه جمعه در مباحث فرهنگی و تربیتی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ...

آستارا- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جانفشانی پرستاران در ایام کرونا گفت: پرستاران با تاسی از حضرت زینب (س) نقش خود را به بهترین شکل ایفا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر چهارشنبه همزمان ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بصیرت و آگاهی دانشگاهیان تضمین کننده توسعه کشور است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین نسل جوان ضرورت دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان حضور بسیجیان را یکی از رازهای پیروزی در دفاع مقدس برشمرد و گفت: تشکیل بسیج ضامن دوام و قوام انقلاب اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح شنبه در همایش سراسری ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آبرسانی به ۱۷ روستایی استان توسط سپاه گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و منابع آب و فاضلاب گیلان نیازمند نگاه ملی هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی در بخش های مختلف و ناکامی دشمن در مقابل این نظام گفت: صدای ناکامی و شکست دشمن در فتنه های اخیر شنیده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به احداث ساختمان هشت هزار شهید استان در شهر رشت گفت: برای احداث این مجموعه به همکاری نمایندگان گیلان در مجلس نیازمندیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر یکشنبه در ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان بسیج را ثمره نگاه ژرف اندیشانه امام (ره) مبتنی بر آموزه های اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی شهادت بسیجی مدافع امنیت «مجید یوسفی» را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی شهادت شهید بسیجی مدافع امنیت مجید یوسفی را تسلیت ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان برلزوم معرفی بسیج و پایگاه های مقاومت به دانش آموزان گفت: اگر روحیه بسیجی در جامعه دمیده شود هیچ قدرتی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کمتر از سه هزار نفر حافظ قران کریم در استان داریم، تأکید کرد: باید عقب ماندگی های این حوزه را جبران کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی حادثه تروریستی شاهچراغ و شهادت جمعی از هموطنان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پی حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ و شهادت چند ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به توطئه های دشمنان برای خدشه به نظام و امنیت کشور گفت: همراهی مردم با انقلاب از آسیب ها جلوگیری می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نماد اقتدار و امنیت در جامعه است، گفت: دشمن همیشه به دنبال از بین بردن اتحاد میان ملت است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن از قدرت رسانه علیه نظام اسلامی استفاده می کند، گفت: فضای مجازی باید ساماندهی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در نشست فعالان ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان تجزیه طلبی را یکی از اهداف مهم ایجاد آشوب در جمهوری اسلامی توسط استکبار عنوان کرد و گفت: دشمن با آشوب به دنبال کاهش قدرت ایران در جهان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی و دستگیری لیدرها و عناصر اصلی اغتشاشات در استان گفت: دستگاه قضا برخورد قاطعی با آنها انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در حاشیه ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حفظ سلامت مردم و پایداری آن ماموریت سپاه است، گفت: آمادگی کامل برای مشارکت در طرح های ستاد مدیریت کرونا گیلان را داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالله پور ...

رشت- دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت در کنار سپاه در بلایایی طبیعی و حوادث همیشه در خدمات رسانی پیشگام بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب سلیمانی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با سردار محمد ...

رشت- دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت در کنار سپاه در بلایایی طبیعی و حوادث همیشه در خدمات رسانی پیشگام بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب سلیمانی بعد از ظهر پنج شنبه در دیدار با سردار محمد ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مهم دانش آموزان و بانوان در پیشبرد اهداف نظام گفت: استکبار و آمریکا سعی دارد با نفوذ فرهنگی بر روی نسل جدید تأثیر بگذارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مسئولان فساد ستیز باشند، گفت: رویکرد دولت فساد ستیزی است و این روحیه و رویکرد در لایه های مختلف مدیریتی پیاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت نخبگان بسیجی برای حل مشکلات گفت: باید از فعالیت های علمی و پژوهشی این افراد استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ...

رشت- پوستر دومین کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار شهید گیلان با حضور مسئولان ارشد استان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر یکشنبه در مراسم آغاز دومین کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار ...

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دستاوردهای نظام باید برای مردم به ویژه نسل جوان بازگو شود، گفت: فضا برای تعاملات رسانه ای فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح شنبه در دیدار ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «مرتضی حسین پور شلمانی» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مراسم یادواره شهدا باید ویژگی های ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر شنبه در نشست با اعضای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به ظرفیت بالای بسیج دانشجویی، اظهار کرد: برگزاری جلسات باید همراه با نتیجه باشد.

...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با خانواده شهید سرافراز گیلان شهید «شیرویه امام دوست» با بیان اینکه شهدا بزرگترین مؤلفه قدرت نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اظهار ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از عملیات راهسازی منطقه کوهستانی بخش حویق در گفتگو با رسانه ها با اشاره به سختی های راهسازی در مناطق کوهستانی، اظهار ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور امروز (پنج شنبه) در مراسم جشن تکلیف ۶۰ نفر از دختران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) با بیان اینکه جشن تکلیف شروع یک رابطه عاطفی ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر سه شنبه در جلسه هم اندیشی مسئولان بسیج اقشار سپاه قدس گیلان با اشاره به اقدامات بسیج در استان گیلان بر ضرورت بازگویی این اقدامات برای جامعه تأکید ...

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار «محمد عبدالله پور» فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبریک گفت.

در متن ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار «محمد عبدالله پور» فرمانده سپاه قدس گیلان در راستای انجام مأموریت های بسیج، موفق به کسب عنوان فرمانده برتر سپاه استانی در سومین جشنواره سراسری ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید از ظرفیت اشتغال زایی گیلان در عرصه های مختلف استفاده شود، اظهار کرد: ...

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور عصر دوشنبه در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی در تالار مرکزی رشت با اشاره به ضرورت پاسداشت یاد بزرگان ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان