به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان بر اساس اعلام هواشناسی از روز دوشنبه تا چهارشنبه شاهد وقوع بارش شدید باران و در نتیجه طغیان رودخانه ها در گیلان خواهیم بود.

...

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به بارش ۱۵۰ الی ۱۷۰ میلی متری باران در شهرستان های غربی گیلان گفت: این میزان بارش شبب سیلابی و طغیان شدن 11 رودخانه در گیلان شد ولی با لایروبی ها و اقدامات ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش های شدید باران در استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی این مدت دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.

...

به گزارش لنگرخبر، در پی نفوذ سامانه بارشی و هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی از روز گذشته تاکنون در گیلان در برخی از نقاط استان شاهد بارش باران به ویژه در مناطق غربی و بالادست ...

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان، از صبح فردا و اواخر وقت یکشنبه محدودیت های ترافیکی در مناطق پر خطر اعمال و از استقرار افراد در مناطق پرخطر ممانعت به عمل خواهد آمد.

...

در آستانه روز اربعین حسینی مراسمات مختلفی توسط سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت های مذهبی در سراسر استان گیلان برای عرض ارادات به خاندان عصمت و طهارت تدارک دیده شده است.

به گزارش لنگرخبر، هر سال که می گذرد بیشتر از ...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در ساعات آینده گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان تا پایان هفته ابری و همراه با رگبارهای پراکنده است.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، دمای هوا در گیلان از روز گذشته حدود ۸ درجه سلسیوس افزایش پیدا کرده و این وضعیت تا هفته آینده در استان ادامه دارد.

...

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، این روزها درجه حرارت هوا بالا رفته و گرمای سوزان هوا بسیار آزارد دهنده شده است.مردم در رفت و آمد روزانه خود سعی دارند به طرق مختلف خود را خنک نگه دارند اما گاهی اوقات ...

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، فروغ مومن‌پور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: بعد از شهرستان املش، چابکسر با ۵۳ و آستارا با ۵۰ میلیمتر بیشترین بارش باران را طی این مدت به خود اختصاص ...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر امروز تا روز سه شنبه هفته جاری، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه هوای گرم و شرجی تا سه شنبه در گیلان مستقر است، گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر سه شنبه تا پایان هفته، ناپایدار و بارانی ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر جمعه تا عصر یکشنبه آینده، ناپایدار و بارانی پیش بینی ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر سه شنبه تا عصر پنج شنبه، ناپایدار و بارانی پیش بینی ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از عصر سه شنبه تا عصر جمعه، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

به گفته مدیر کل هواشناسی گیلان، هوای گیلان تا اواسط هفته پیش رو صاف و آفتابی است و گاه رگبار بهاری می زند.

...

اداره کل هواشناسی گیلان از بارش باران و رعد و برق شنبه و یکشنبه در سراسر استان خبر داد.

به ...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده، گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، سامانه بارشی که از شب گذشته وارد گیلان شده، صبح فردا استان را به تدریج ترک می کند.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از امشب تا عصر پنجشنبه ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای گیلان از بامداد جمعه تا عصر شنبه، ناپایدار و بارانی پیش بینی می شود.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده عبور جریانات گرم و جنوبی از روز چهارشنبه تا پنجشنبه در منطقه است.

...

مدیریت بحران استانداری گیلان در پی پیش بینی هواشناسی استان، برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری هشدار داد و ضمن دعوت مسافران و گردشگران به رعایت نکات ایمنی، از فرمانداران و مدیران کل استان خواست ...

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت آب وهوای استان گیلان در روزهای آینده، گفت: طبق پیش بینی های نقشه های هواشناسی، آب وهوای استان گیلان از روز یک شنبه تا سه شنبه، ناپایدار و بارانی پیش بینی ...

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، آب وهوای استان در روز دوشنبه و سه شنبه (شب و فردای عید) همره با باران و کاهش دما همراه خواهد بود.

...

در اثر بارش برف و باران در گیلان، دمای هوا بین ۶ تا ۱۲ درجه کاهش یافته و در حالیکه اغلب مناطق استان با بارش شدید باران مواجه هستند، ارتفاعات استان برفی است.

...

به گزارش لنگرخبر،  پرویز محمدنژاد قاضی محله در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان  دستور خود، با سلام و درود خدمت ملت شریف و مردم ایران و مقام معظم رهبری و شهدای اسلام خاصه شهید سردار سلیمانی، گفت: هیئت ...

بنابر پیش بینی هواشناسی گیلان، طی امروز استان گیلان میزبان هوای گرم منتها در فردا با فعالیت جریانات هوای شمالی، مردم گیلان روز سرد و بارانی را تجربه خواهند کرد.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، طی عصر دوشنبه تا سه شنبه به صورت موقت شرایط برای وزش باد و بارندگی نسبتاً شدید در استان وجود دارد که در ارتفاعات به صورت بارش برف یا مخلوط باران و برف خواهد ...

رئیس اداره حفاظت و احیای تالاب های محیط زیست گیلان از افزایش ۲ و نیم برابر سطح تراز آبی تالاب امیرکلایه لاهیجان خبر داد.

...

طی روزهای اخیر بارش های قابل توجهی در استان گیلان باریده و تاکنون املش بارش بیش از 116 میلی متری باران را به خود دید.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش رگباری باران در برخی نقاط استان، گفت: طی دو روز اخیر خشکیبجار با 107 میلی متر باران بیشترین میزان بارش ها را در بین مناطق مختلف استان داشته است.

...

طبق پیش بینی هواشناسی گیلان، آسمان استان همچنان بارانی است و علیرغم بارش قابل توجه در اغلب مناطق، شرایط رودخانه ها عادی و از طغیان آن ها خبری نیست.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوای استان در روزهای آینده گفت: آب وهوای استان گیلان از عصر روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده سرد و طوفانی پیش بینی می شود.

...

طی شبانه روز گذشته، ایستگاه امامزاده اسحاق علیه السلام در شهرستان شفت ۷۱.۴ میلی متر باران را ثبت و رکورد بیشترین باران را در بین مناطق مختلف استان گیلان زده است.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور اطلاعیه هشداری سطح زرد در گیلان خبر داد و گفت: در پی فعالیت سامانه سرد و بارشی در استان، هوای گیلان بین پنج تا ۱۰ درجه سرد می شود.

...

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره اینکه از عصر یکشنبه از ناپایداری ها کاسته خواهد شد، گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده افزایش تدریجی دمای هوا از عصر یکشنبه تا چهارشنبه در گیلان هستند.

...

به گفته مدیرکل هواشناسی گیلان، جبهه هوای گرم در استان از روز گذشته تا پایان هفته مستقر خواهد بود و لازم است با توجه به مخاطرات پیش بینی شده، تمهیدات لازم از سوی مردم به ویژه در مصرف بهینه انرژی ...

اطلاعات و داده های هواشناسی نشان می دهد دوره گرم در گیلان در حال تسری بوده که از تبعات آن می توان به عدم آسایش حرارتی، مصرف زیاد برق و آب، اشکالات فنی در سیستم های تولید و انتقال برق ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم فعالیت سامانه سرد و بارشی در استان خبر داد و گفت: این سامانه بارشی تا پایان هفته میهمان گیلانی ها است و لازم است احتیاط ایمنی در آن رعایت شود.

محمد دادرس امروز در گفت ...

مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه ناپایدار و بارشی در استان خبر داد و گفت: این سامانه تا نیمه های هفته آینده فعال است و در پی فعالیت آن دمای استان تا 10 درجه کاهش پیدا می کند.

...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان