در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گزارش لنگرخبر، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی امروز در اجتماع مردمی لنگرود در میدان انقلاب اسلامی این شهر با بیان اینکه مردم گیلان و لنگرود همان مردم 7 دی هستند که زودتر از دیگر استان ها به جنگ با فتنه رفتند، اظهار کرد: مردم با تفکر بسیجی باوجود همه مشکلات در پشتیبانی از ولی فقیه و انقلاب اسلامی به میدان آمده و باوجود مطالبه به حقشان، صف خود را با اشرار جدا کرده اند.

وی با بیان اینکه فرمایشات رهبری چراغ مه شکن فتنه در روزهای غبارآلود آشوب است، گفت: دشمن با برنامه ریزی های از پیش تعیین شده برای به بیراهه کشیدن مطالبات مردم نقشه کشیدند و به اموال عمومی دست درازی کرده و آرامش و امنیت مردم را بر هم زدند که در بین مردم انقلاب خودشان را مخفی کرده بودند.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه اگر دست اغتشاش گران به مردم هم برسد رحم نمی کنند، تصریح کرد: در چند روز اخیر شاهد به شهادت رسیدن تعدادی از بسیجیان و نیروهای نظامی و مردمی بودیم که در حال رفتن به خانه خود بودند ولی برخی با برنامه سازمان یافته و حرکت داعشی به جان مردم افتادند.

سلیمانی با بیان اینکه رهبری زودتر از همه فتنه اخیر را تشخیص داد و با روش داهیانه و عقلانیت در یک سخنرانی چشم فتنه را کور کرد، افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب بن بست شکن بوده و چشم فتنه را به موقع کور کرد و مردم نیز متوجه هشدار رهبری شدند و نگذاشتند مطالبات معیشتی، امنیت کشور را به خطر بیندازد.

وی با بیان اینکه مطالبه اصلی امروز مردم از مسؤولین این است که از افزایش قیمت کالاها مراقبت کنند، گفت: مطالبات معیشتی و اقتصادی مردم به حق است ولی این کشور قانون و بزرگ تر دارد و درزمانی که دشمن مترصد ضربه زدن به انقلاب است باید بیشتر هوشیار باشیم.

امام جمعه لنگرود با اذعان به اینکه ما نسبت به آرمان های انقلاب تعصب داریم، افزود: مردم نسبت به افزایش نرخ سوخت گلایه و مشکل دارند ولی باید ساختار کشور حفظ شود چراکه ساختار فعلی از طریق آرا مردم ایجادشده است.

سلیمانی با بیان اینکه همه ارکان انقلاب اسلامی مستقیم یا غیرمستقیم توسط آرا مردم انتخاب می شوند، خاطرنشان کرد: اگر دولت یا مجلسی بدعمل کرد نباید ساختار ازهم پاشیده شود و مطالبات باید در سر جای خود و از طریق مراجع قانونی بررسی و پیگیری شود و با آشوب بر مشکلات کشور افزوده می شود.

وی با بیان اینکه کشور از سوءمدیریت رنج می برد، گفت: اگر رهبری با طرح سران قوا مخالفت می کرد در بین آنان اختلافاتی ایجادشده و حاکمیت دوگانه ای در کشور ایجاد می شد که رسانه های بیگانه این اختلاف را گسترده کرده و آتش فتنه را بیشتر می کرد.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه اگر رهبری با افزایش نرخ بنزین مخالفت می کرد دومینوی بدعت در کشور راه اندازی می شد، تصریح کرد: در این شرایط اگر هر دولت طرحی را تصویب می کرد و یا مردمی نسبت به دولت و مجلس معرض بودند به خیابان ها آمده و از رهبری تقاضای رد مصوبه ها را داشتند که البته تقاضای بی جایی است.

سلیمانی با بیان اینکه دشمن در فتنه اخیر عجله داشت و می خواست طی دو سه روز کار انقلاب را یکسره کند، افزود: دشمن در کوتاه ترین زمان ممکن توانسته بود در عراق و سوریه نفوذ کرده و کشور را به دست بگیرد و فکر می کرد در ایران هم می تواند ولی سخنرانی 6 دقیقه ای رهبری و حمایت از سران نظام مردم را متوجه و هوشیار از فتنه ها کرد.

 

انتهای پیام/


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان