یاسر فرجود در گفت وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه مردم چاف و چمخاله در دوره اخیر شورای شهر افراد جوان را انتخاب و به آنان اعتماد کرده است، اظهار کرد: شهر چاف و چمخاله دارای موهبت های خدادادی زیادی است که سعی کردیم در دوره اخیر با استفاده از برنامه ریزی های مشخص شهر را به هدف توسعه مطلوب برسانیم.

وی با بیان اینکه قدمت شهرداری چاف و چمخاله حدود یک دهه و با کمترین امکانات آغاز به کارکرد، گفت: یکی از تصمیم ها و برنامه ریزی های اعضای شورای شهر و مدیریت شهرداری، تجهیز امکانات اداری و لجستیکی برای شهرداری بود تا بتوان خدمات بیشتری را به مردم شهر چاف و چمخاله ارائه کرد.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه این شهر گسترده و خدمات دهی در تمام نقاط آن کمی دشوار است، تصریح کرد: تا دوره گذشته مدیریت شهرداری و شورا، دو خاور و یک خودرو آتش نشانی از دوره دهیاری به شهرداری واگذارشده بود و کارها با همان انجام می شد که در دوره اخیر و با پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار، گریدر، غلطت، لودر، دو دستگاه کامیون باری، ماشین آتش نشانی، ماشین سواری و مزدا، نیسان کمپرس و سوزوکی ویتارا، خودرو آب پاش برای فضای سبز به مجموعه لجستیکی شهرداری چاف و چمخاله اضافه شد.

فرجود با بیان اینکه در سال های گذشته به دلیل نبود خودروهای لجستیکی اکثر کارها به پیمانکاران واگذار می شد، افزود: واگذاری همه کارها به پیمانکاران هزینه های زیادی را به شهرداری تحمیل می کرد ولی با تهیه خودروهای جدید بخش قابل توجهی از کارها توسط پرسنل شهرداری و با مدیریت شهردار و نظارت شورا انجام می شود.

وی با بیان اینکه بودجه محقق شده شهرداری در سال 1396، سه میلیارد و چهارصد میلیون تومان بود، گفت: علی رغم وجود مشکلات اقتصادی فراوان در جامعه بخصوص مشکل درآمدزایی در شهرداری ها، بودجه شهرداری چاف و چمخاله حدود پنج برابر افزایش و به حدود 20 میلیارد تومان رسید.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله با اشاره به ساماندهی پرسنل شهرداری که وضعیت بلاتکلیف داشتند، بیان کرد: شهرداری چاف و چمخاله دارای نیروهای متفاوتی در بخش های مختلف بود که وضعیت نامشخص و بلاتکلیف نداشتند و با پیگیری هایی که توسط شهردار و اعضای شورای شهر از وزارت کشور و استانداری انجام شد وضعیت بسیاری از پرسنل با مجوزهایی که دریافت شد مشخص و از بلاتکلیفی درآمدند.

فرجود با بیان اینکه یکی از آرزوهای مردم منطقه اتصال خیابان مسیر چمخاله به چاف و بلوار کاسپین است، افزود: کارهای زیرساختی برای تعریض بلوار کاسپین انجام شده که نصب بلوار، نصب روشنایی و فضای سبز از دیگر اقدامات بعد از آسفالت این مسیر خواهد بود که در حال تلاش هستیم که این بلوار تا پایان سال 99 به بهره برداری رسیده و آرزوی 12 ساله مردم چاف و چمخاله برای اتصال این مسیر محقق شود.

انتهای پیام/
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان