به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی محمود مروج را به عنوان معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب کرد.

مهدی علی اکبرزاده در این حکم به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند محمود مروج اشاره و اظهار امیدواری کرده است با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و مشارکت و همفکری با معاونت ها، واحدهای ستادی، استان ها، اندیشمندان، فرهیختگان و دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت کشور برای تحقق اهداف کانون اهتمام ورزد.

مدیرعامل کانون همچنین در این حکم بر توجه به فرآیند برنامه ها و تصمیم ها و بازتعریف شوراهای کارشناسی در ستاد و استان ها و جلب مشارکت مربیان، کارشناسان و کارکنان در تمامی برنامه های ملی، منطقه ای و استانی و آسیب شناسی برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی به ویژه در زمان شیوع بیماری کرونا و برنامه ریزی متناسب با شرایط، تاکید کرده است.

علی اکبرزاده از مروج خواسته است بر مخاطب محور قلمداد کردن برنامه های معاونت فرهنگی با تأکید و توجه بر برنامه های گذشته و مستندسازی و تکمیل برنامه های موجود و ارایه برنامه های جدید بر اساس اسناد بالادستی و ساماندهی سرمایه های انسانی برای ایجاد نشاط کاری مربیان و کارشناسان و دیگر کارکنان و توسعه کمی و کیفی فعالیت های مراکز در سراسر کشور نیز اهتمام داشته باشد. مدیرعامل کانون ضمن آرزوی توفیق برای مروج در این مسئولیت بر کیفیت بخشی فعالیت های فرهنگی در مجتمع ها و مراکز فرهنگی هنری ثابت، سیار شهری و روستایی در سراسر کشور با محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و انس با کتاب، شناسایی استعدادها، رشد خلاقیت، ایجاد فضایی پویا و بانشاط برای مخاطبان، بهره مندی از فناوری های نوین و ایجاد جذابیت های لازم برای کودکان و نوجوانان کشور نیز تأکید کرده است.

یادآوری می شود محمود مروج از مدیران باسابقه کانون است که پیش تر نیز به عنوان مدیر کانون استان زنجان، مدیرکل آفرینش های فرهنگی، مدیرکل کانون استان البرز و مشاور عالی مدیرعامل در کانون فعالیت داشته است. مروج با این حکم جایگزین افسون امینی شد که از اردیبهشت ۱۴۰۰ سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان