به گزارش لنگرخبر، منوچهر مهدی پور در گفتگو با دیارمیرزا با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: امسال با تلاش بی وقفه پرسنل شهرداری و اعضای شورا چندین پروژه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

مهدی پور با بیان این مطلب که بالغ بر ۸ میلیارد تومان بودجه برای پروژه ها صرف شده است، گفت: این پروژه ها شمال بوستان آفتاب، بوستان لاله، پیاده سازی خیابان ۲۴ متری، خیابان امام، سردار صیقلی، نگین سبز شهر کومله و آسفالت معابر خیابان شهید رجایی بالغ بر ۱۷ هزار متر مربع است.

شهردار کومله با تشکر از مردم کومله برای صبر و حوصله در اجرای پروژه ها سطح شهر، گفت: از همه مسئولان ارشد شهرستان به ویژه فرماندار شهرستان لنگرود برای همکاری در اجرای این پروژه ها تشکر می کنم.

پیشنهاد بودجه ۱۲ میلیارد تومانی برای شهرداری کومله

مهدی پور ادامه داد: در سال ۱۴۰۰ برای شهرداری بودجه ۱۲ میلیارد تومانی پیشنهاد شد که مورد تصویب شورا قرار گرفت و امیدواریم این میزان بودجه امسال تحقق پیدا کند.

وی افزود: با توجه به تورم و هزینه های بالا انجام کارهای عمرانی بسیار سخت است و امیدواریم که اهداف را در بودجه ترسیم کردیم، محقق گردد.

شهردار کومله گفت: این شهر آماده جذب سرمایه گذار است و زیر ساخت های جذب سرمایه گذاری با تصویب طرح جامع، سرمایه گذاران را دعوت خواهیم کرد تا از این فضا برای سرمایه گذاری استفاده کنند.

وی در مورد طرح نگین سبز کومله گفت: در این مجموعه تفریحی و گردشگری اقداماتی صورت گرفته است و همچنین پیاده راه سلامت که یک هزار و ۴۰۰ متر است، پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد و امیدواریم دهه فجر به بهره برداری برسد.
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان