[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، مریم بخشی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه شورای ورزش گیلان با اشاره به اینکه سال گذشته حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در حوزه ورزش گیلان جذب کردیم بیان کرد: بیشتر این اعتبارات ملی بود اما در سال جدید جذب چنین اعتباری سخت خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به وضعیت باشگاه ها گفت: باشگاه سپیدرود علی رغم فرافکنی ها بدهی خاصی ندارد و مشکلات تیم ملوان بیشتر است و این فرافکنی ها باعث فرار خریداران سپیدرود می شود.

وی افزود: از آنجایی که نمی توانیم امکانات خاصی برای بخش خصوصی قائل شویم آنها نیز رغبت زیادی برای ورود به موضوع حمایت از باشگاه های ورزشی ندارند و اگر مشکلات سپیدرود حل نشود در آینده با مشکلات بسیار بیشتری روبه رو خواهیم بود.

بخشی با بیان اینکه استان گیلان در حوزه پارالمپیک کارنامه خوبی داشته است، گفت: امسال پنج سهمیه در المپیک کسب کردیم که این موضوع نشان دهنده اهمیت فرهنگ ورزش در استان گیلان است.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه از ۵۶ سهمیه المپیک آقایان سه سهمیه برای ورزشکاران گیلانی بود، افزود: دو سهمیه معادل ۱۸ درصد مجموع سهمیه های المپیک نیز توسط بانوان گیلانی کسب شد.


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان