[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، مریم بخشی پیش از ظهر پنج شنبه در دومین نشست ستاد ساماندهی جوانان گیلان با بیان اینکه برنامه های متعددی برای جوانان در نظر گرفته شده است، بیان کرد: این طرح ها و برنامه ها در راستای حمایت از جوانان اجرایی می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیکاری و ازدواج دو مشکل عمده جوانان برشمرد و افزود: جوانان زیادی در کشور و استان با معضل بیکاری و ازدواج مواجه هستند که باید مورد توجه دولت ها قرار گیرد.

بخشی با اشاره به برنامه های این اداره کل برای جوانان، تصریح کرد: ارائه مشاوره های حین ازدواج و آموزش مهارت های زندگی و انجام اقداماتی برای کاهش آمار طلاق از جمله برنامه هایی است که در راستای حمایت از جوانان اجرایی کرده ایم.

وی با بیان اینکه اختصاص منابع بیشتر به حوزه جوانان می تواند آسیب هایی که آنها را تهدید می کند را کاهش دهد، گفت: باید با عزمی جدی تر دغدغه ها و مشکلات جوانان شناسایی و با اختصاص اعتبارات بیشتر در جهت کاهش آن گام برداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه طرح های متعددی از سوی جوانان استان به این اداره کل ارائه شده که باید جدی تر بررسی شود، افزود: بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از این طرح ها قابلیت اجرایی شدن نیز دارد.

بخشی ادامه داد: متأسفانه عدم اختصاص اعتبارات کافی باعث بروز مشکلات در اجرای طرح های جوانان می شود.

وی با اشاره به وظایف سازمان های دیگر برای انجام اقدامات مربوط به رفع بیکاری جوانان، عنوان کرد: نهادهای زیادی مانند کمیته امداد و فنی و حرفه ای نیز باید برای رفع بیکاری و مشکلات ازدواج جوانان برنامه ریزی کنند.


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان