[ad_1]

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه تاکنون هیچ برنامه عملیاتی از وزرا برای حل مشکلات مردم و کشور اجرایی نشده است.

به گزارش ایسنا، پرویز محمدنژاد در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: از رئیس و هیات رئیسه مجلس بابت زحماتی که در طول این مدت کشیدند سپاسگزارم اما مجلسی که به عنوان عصاره فضائل ملت است باید دقیق تر حرکت کند. متاسفانه بعضا وزرا تنها در مجلس حاضر شده و گزارشی را کلیشه ای ارائه می کنند. ما تا کنون هیچ برنامه ای که مشکل مردم و کشور را حل کند از وزرا ندیده ایم.

وی در ادامه اظهار کرد: اگر وظیفه مجلس ریل گذاری است زمانی این وظیفه به درستی محقق می شود که اعداد و ارقام دقیق به مجلس ارائه شود. تاکنون یک عدد دقیق در خصوص نرخ تورم به مجلس ارائه نشده است و دولت برنامه خود را برای مهار آن اجرایی نکرده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه ما در حوزه گاز و برق تراز منفی داریم درست است اما عددی که برای آن باید برنامه ریزی شود اعلام نشده است. ارائه گزارش کمی مشکلی را حل نمی کند. ما گزارشی می خواهیم که برنامه محور باشد و به حل مشکلات مردم منجر شود.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان