[ad_1]
واکنش سپهر خلجی به سفر رییس جمهور به مناطق سیل زده بلافاصله بعد از بازگشت از مسکو

سپهر خلجی با اشاره به سفر رییس جمهور به مناطق سیل زده بلافاصله بعد از بازگشت از مسکو، یادآورشد: داریم به مرحله ای می رسیم که جریان خبر از حجم کار و تحرک و سرعت عمل رییس جمهور جا بماند.

به گزارش ایسنا، سپهر خلجی عضو شورای عالی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) در اینستاگرام نوشت: رییس جمهور محترم بعد از یک سفر فشرده و مهم به مسکو که همراه با ملاقات ها و برنامه های متعدد و راهبردی بود دیشب به تهران بازگشت و هنوز از گرد راه نرسیده، امروز صبح برای سرکشی از حال و روز مردم مناطق سیل زده راهی کرمان شد.
این در شرایطی است که در این چند روز معاون اول دولت و وزیر کشور و .... هم برای یاری رسانی به مردم آسیب دیده در منطقه حضور داشتند. ذهنم یاری نمی کند تا نمونه ای از این وضعیت را حداقل در چند سال گذشته به خاطر بیاورم. سفر رییس جمهور به مناطق سیل زده بلافاصله بعد از بازگشت از مسکو حائز ارزش های خبری شهرت، تازگی و شگفتی بسیار بالاست و به لحاظ نشانه شناسی نشانگر اتفاق دلگرم کننده ای در سطح عالی مدیریت اجرایی کشور است. داریم به مرحله ای می رسیم که جریان خبر از حجم کار و تحرک و سرعت عمل رییس جمهور جا بماند.این مسأله را به روشنی می شود از اولین تصاویری که رسانه ها از این سفر غافلگیر کننده منتشر کرده اند فهمید.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان