[ad_1]

ایسنا/تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری حضوری راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: این موضوع در وزارت کشور مورد تأیید واقع شده اما نظر ستاد ملی کرونا فصل الختام است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد: یوم الله ۲۲ بهمن از روزهای بزرگ و تاریخی و تأثیرگذار در تقویم جمهوری اسلامی است که باید هرچه باشکوه تر برگزار بشود.

محمودی با بیان اینکه امسال چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را انشاالله مردم عزیز ما همانند گذشته باشکوه برگزار خواهند کرد گفت: با توجه به شرایط کرونایی موجود تمام برنامه ریزی ها در سطح استان تهران برای برگزاری راهپیمایی تدارک دیده شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: انشاالله مردم عزیزمان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در راهپیمایی حضور پیدا خواهند کرد.

وی ادامه عنوان کرد: موضوع راهپیمایی حضوری ۲۲ بهمن ماه در کمیته ویژه در وزارت کشور مورد تأیید واقع شده و البته نظر نهایی را انشاالله ستاد ملی کرونا خواهد داد و تا این لحظه جمع مسئولان ذیربط با برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن موافقت دارند و امیدوار هستیم که انشاالله این اتفاق می افتد و اما در نهایت قطعاً هر چه نظر استاد ملی کرونا باشد برای ما فصل الختام خواهد.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان