در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: به علت شرایط خاص کرونایی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ در شهرهای قرمز به صورت خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص برگزاری مراسم یوم الله ۲۲بهمن، بیان داشت: برنامه های بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تنوع و گستردگی بیشتری در بالغ بر ۱۵۰۰ شهر و ۳۰ هزار روستا در حال برگزاری است. 

وی ادامه داد: بعد محتوایی و عمق بخشی به برنامه ها با محوریت تبیین دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف و آثار این حماسه عظیم در داخل و در خارج، جهاد تبیین و روایتگری در مقابل جنگ روایت ها، تحریف و تخریب دشمن، جزء برنامه های در حال اجراست. حلقه های معرفتی و جلسات گفتگو محور در بسیاری از دانشگاه ها، مراکز آموزشی، مراکز فرهنگی و همچنین در حدود ۶۰ هزار مسجد و ۴۰ هزار پایگاه بسیج برگزار شد.

موسی پور اظهار داشت: از دیگر اقدامات چاپ مقالات، همایش های علمی و تخصصی و برپایی وبینارهای مختلف در خصوص ابعاد و آثار شگرف انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه گفت: همزمان با برنامه ریزی برای مشارکت بیشتر جوانان و نوجوانان برای برگزاری جشن های محله محور و افزایش اجرای گروه های سرود، تئاتر و نمایشگاه های مختلف عکس و نقاشی؛ شاهد حضور پرشور وگسترده جوانان انقلابی در فضای مجازی و پاسخگویی به سوالات و شبهات هستیم.

وی ادامه داد: سخنرانان، ائمه جمعه و جماعات با حضور فعال خود دربین مردم، در مساجد، تشکل های دینی، سازمان های مردم نهاد و هیئات مذهبی  به تبیین دستاوردهای انقلاب می پردازند و از طرفی پویش پرچم به عنوان نماد ملی و نمود افتخار و نصب آن در نقاط مختلف در حال اجراست.

نماینده ولی فقیه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اضافه نمود: گردآوری ایده ها و نظرات و پیشنهادات مردم با راه اندازی بانک ایده از جمله اقدامات جدید بوده که در کیفیت بخشی و تنوع اجرای برنامه ها موثر است.

موسی پور اظهار داشت: امسال رسانه ملی نیز نسبت به تولید و پخش مستندهای فاخر و روشنگرانه برای بصیرت افزایی و پاسخگویی به شبهات و ابهامات نقش فعالی را ایفا نموده است .

وی بیان داشت : برنامه های ویژه ای برای شب ۲۲ بهمن در مساجد و محلات به همراه نورافشانی برگزار خواهد شد.

موسی پور افزود: از آنجا که نقطه اوج و نمایش اقتدار ملی در دهه فجر،  برنامه راهپیمایی عظیم و مقتدرانه یوم الله ۲۲ بهمن است؛ امسال  بر طبق نظرات مسئولین، متخصصین و کادر وزارت بهداشت ودرمان احتمال اوج گیری کرونا در هفته های آتی وجود دارد؛ لذا باتوجه به شرایط کرونایی کشور و جهت صیانت از سلامت و جان مردم، مراسم جشن ملی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ در تهران و شهرهای با رنگ کرونایی قرمز به صورت خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد تا خانواده ها با آرامش خاطر بیشتری در جشن طلوع چهل و چهارمین سال  پیروزی انقلاب حضور یابند.

وی در پایان عنوان کرد: ضمناً در شهرهای دیگر، راهپیمایی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار خواهد شد و همچنین همه تجمعات یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور می بایست در فضای باز و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی انجام شود. تفصیل برنامه های یوم الله ۲۲ بهمن در تهران و شهرستان ها توسط مسئولین ستاد دهه فجر متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان