[ad_1]
دستگاه های اجرایی به برگزاری اجتماعات جز در موارد ضروری اصرار نکنند

رئیس جمهور بر ضرورت توجه به ارائه آموزش های عمومی و نظارت و کنترل دقیق اجرای مصوبات و شیوه نامه های بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گفت: مردم در سراسر کشور علی رغم شرایط کرونایی و با رعایت توصیه های بهداشتی، با حضور حماسی خود جلوه های زیبایی از عشق و ارادت قلبی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.
رئیس جمهور در ادامه با اشاره به سرعت انتشار سویه جدید کرونا، ضرورت توجه جدی به اقدامات پیشگیرانه را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: صرفاً دریافت واکسن کفایت نمی کند و باید در کنار آن به موضوع ارائه آموزش های عمومی برای اعتلای بهداشت همگانی و رعایت فاصله گذاری به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری توجه جدی داشت. دستگاه های اجرایی هم به برگزاری اجتماعات و مراسم ها مگر در موارد ضروری با رعایت اصول بهداشتی اصرار نکنند.
رئیسی گفت: صدا و سیما در اطلاع رسانی و آموزش عمومی نقش مهمی بر عهده دارد و باید صدای واحدی در اطلاع رسانی کرونا در رسانه ها منتشر شود و در زمینه مصوبات و تصمیمات ستاد ملی کرونا فقط سخنگوی ستاد وظیفه اطلاع رسانی دارد.
رئیس جمهور  تاکید کرد: وزارت کشور با همکاری دستگاه های مربوطه موظف است بر رعایت شیوه نامه ها و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا نظارت کامل داشته باشد.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان