در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز از طریق ارتباط تصویری با جمعی از قشرهای مختلف مردم تبریز دیدار کردند. این دیدار به علت رعایت شیوه نامه های بهداشتی از طریق ارتباط تصویری با مردم حاضر در مصلای تبریز در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، رهبر انقلاب در این دیدار با توصیه به جوانان برای اغتنام فرصت معنوی روز نیمه رجب گفتند: جوان های ما به تقویت بنیه معنوی نیاز دارند. همه نیاز دارند، جوان ها بیشتر و بهتر جذب می کنند معنویت را. جوانان را توصیه می کنم فرصت امروز را که نیمه ماه رجب است، مغتمم بشمارند. بدون روزه هم می توان اعمال ام داوود را به جا آورد. این معنویت شما جوانان، به زندگی تان و انقلاب برکت می بخشد.

گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری:

آذربایجان همیشه پیشران وحدت و انسجام ملی مردم ایران بوده است.

بیست و نه بهمن تبریز، ابتکاری برای سنت چهلم گیری مبارزات انقلابی بود.

تبریز مرکز تعلیم ایستادگی برای ملت ایران است.

استمرار مبارزه، منطق سیاسی امام خمینی بود.

استمرار، یکی از امهات حرکت امام خمینی بود.

امام در همان گام های پس از پیروزی انقلاب و حتی پس از بیماری جسمی، این مساله ی قدم های پی در پی و استمرار هدف های انقلابی را پی گرفتند و از یاد نبردند و این باعث شد دشمنان به هدف خود نرسند.

استمرار انقلاب نیازمند تامین نیازهای امروز و فرداست.

آحاد ملت در پیشرفت همه جانبه ی مادی و معنوی وظیفه دارند.

ما به دنبال بهرمندی صلح آمیز از مسئله ی هسته ای هستیم.

دیر یا زود به انرژی صلح آمیز هسته ای نیاز مبرم خواهیم داشت و اگر امروز اقدام نکنیم فردا دیگر دیر خواهد بود.

در این مسائل مربوط به آینده و بلندمدت، اگر امروز کوتاهی کنیم در آینده مشکل خواهیم داشت.
در قضایای برجام در سال ۹۴ و ۹۵ ایرادی که بنده می گرفتم این بود که یک نکاتی باید در برجام رعایت می شد که مشکلات بعدی پیش نیاید. در تذکرات هم آن را مکرر گفتم. خب بعضی از اینها در نظر گرفته نشد، مورد توجه قرار نگرفت این مشکلات بعدی پیش آمد که خب همه مشاهده می کنند. بنابراین نگاه به آینده مهم است.

امروز ایران محور سلامت و درمان در منطقه است.

انقلاب اسلامی به اهداف و آرمان های خویش پایبند است.

حربه دشمن فشار اقتصادی و دروغ پردازی رسانه ای است.

شعار انقلاب، مقابله با استکبار و قدرت های استکباری است. آن کسانی که دم از تسلیم در مقابل استکبار و دم از تسلیم در مقابل آمریکا می زنند، نمی توانند به این انقلاب و به این هدف ها پایبند باشند.

خدا را شکر می کنیم که به ملت ایران منت گذاشت و این ملت را دارای استقامت کرد که ایستادگی و استقامت کردند و توانستند کشور را به اینجا برسانند. این استقامت نه فقط در داخل کشور بلکه در منطقه اثر گذاشت.

امروز شما می بینید حرکت مقاومت در کشورهای منطقه روبه رشد است و ابهت آمریکا و ابهت استکبار در منطقه شکسته است و ملت ها زبانشان باز شده است علیه آمریکا. ما باید این را قدر بدانیم و این حرکت استمرار انقلاب را ادامه بدهیم.

تکمیل می شود


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان