[ad_1]

یک عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۶۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور را در قدردانی از امدادرسانی جمعیت هلال احمر در سیل های اخیر قرائت کرد.

به گزارش ایسنا، سیدمحسن دهنوی در پایان جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۶۰ نفر از نمایندگان در قدردانی از تلاش های جمعیت هلال احمر در امدادرسانی به سیل زدگان را به شرح زیر قرائت کرد:

«محضر مبارک آیت الله رئیسی رئیس جمهور محترم

با سلام و احترام؛

در سیل اخیر استان های جنوبی کشور با برنامه ریزی های هوشمندانه از پیش صورت گرفته جمعیت هلال احمر، خدمت رسانی سریع و به موقع علیرغم ناکافی بودن اقلام امدادی موجود در انبارها، اعزام نمایندگان تام الاختیار در ساعات اولیه بروز سیل و بسیج تمام امکانات درون سازمانی و برون سازمانی با تکیه بر فضای همدلی و همفکری علی الخصوص نیروهای لشکری و همراهی و حمایت نیروهای امدادگر، نجاتگر، داوطلبان، جوانان و بسیجیان مخلص همیشه در صحنه شاهد رضایتمندی و کاهش آلام و التیام رنج های هموطنان متاثر از سیل بودیم.

در این میان حضور میدانی و جهادگونه ریاست محترم جمعیت در بین آحاد مردم آسیب دیده و راهبری و هدایت عالمانه مرکز فرماندهی و کنترل و هماهنگی عملیات های فوریتی استان های مذکور پشتوانه محکمی برای خدمت رسانی هوشمندانه و پاسخگویی صادقانه به آسیب دیدگان حادثه سیل بود.

بدین وسیله اینجانبان امضاء کنندگان نمایندگان مجلس شورای اسلامی از خدمات شایسته ایشان و همکاران خدومشان و سایر ارگان های امدادرسان کمال تقدیر و تشکر را داریم. مع الوصف تداوم این موفقیت های در گرو حمایت و هماهنگی مسئولان عالی کشور می باشد.

ان شاءالله با رهنمودهای گره گشای حضرتعالی علاوه بر رضایتمندی ولی نعمتانمان، شاهد ارتقای فعالیت ها و اقدامات بشردوستانه جمعیت در هنگام بروز حوادث و سوانح باشیم.»

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان