در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در ژنو در واکنش به فحاشی نماینده رژیم صهیونیستی علیه سپاه پاسداران گفت: حیات رژیم اشغالگر قدس در گرو ایجاد بی ثباتی به قیمت دیگران است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ نماینده رژیم صهیونیستی در شورای حقوق بشر سازمان ملل در سخنانی که هیچ ارتباط موضوعی با دستورکار اجلاس نداشت، جمهوری اسلامی ایران را به خاطر اقدام موشکی علیه مرکز خرابکاری موساد در اربیل مورد حمله قرار داد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را متهم به بی ثبات سازی منطقه کرد.

«اسماعیل بقایی هامانه»، سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در ژنو، در واکنش به این سخنان موهن، ضمن تبیین ماهیت ایدئولوژی حاکم بر این رژیم، تصریح کرد: صهیونیسم ماهیتا برای حفظ و توسعه، متکی به "بی ثبات سازی" پیرامون خود است و این همان چیزی است که یکی از صاحبنظران شهیر (محمد شهید علام) از آن به عنوان 'منطق ثبات زادی صهیونیسم' نام می برد.

بقایی افزود: صهیونیسم ذاتاً دارای خصلت ثبات زداست و این واقعیت در سراسر عمر کوتاه، اما نکبت بار رژیم صهیونیستی مشهود است. عنصری که تضمین کننده بقای این رژیم بوده است چیزی نیست جز استمرار تنش و برخورد بین غرب و جوامع اسلامی و این یک ویژگی ذاتی و نه تصادفی فلسفه صهیونیسم است.

وی با اشاره به گزارش های اخیر سازمان های بین المللی و گزارشگر شورای حقوق بشر در معرفی رژیم صهیونیستی به عنوان یک سیستم آپارتاید و نژادپرست، گفت: منطق و مرام صهیونیسم ضرورتا مولد و مروج ساختاری خودبرترطلب و نژادپرست است که خود را محق می داند فلسطینیان بی گناه را قتل عام کند، زمین های آن ها را تصاحب نماید و خانه هایشان را تخریب کند.

بقایی افزود: بر اساس همین منطق ثبات زدا است که رژیم صهیونیستی داعش را شریک مفیدی برای خود تلقی می کند چراکه آن ها را برای بی ثبات کردن و ناامن سازی جوامع اسلامی مفید می داند. نتیجه اینکه بحران سازی و هرج و مرج طلبی به نشان ویژه رژیم صهیونیستی تبدیل شده و دهشت افکنی و تروبج خشونت به عنوان تخصص آن ها به شمار می آید.

نماینده دائم کشورمان در ژنو، حقیقت مطرح شده در قطعنامه شماره ۳۳۷۹ مورخ ۱۰ نوامبر ۱۹۷۵ که صهیونیسم را مرادف با نژادپرستی و اپارتاید دانسته است، را یاداور شد و تاکید کرد که گزاره مندرج در آن قطعنامه یعنی برابری صهیونیسم با اپارتاید، بیش از هر زمانی اثبات شده است.

سفیر کشورمان ادامه داد: اکنون با این اوصاف جای تعجب ندارد که آن ها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان قاطع ترین نیرویی که به ریشه کن کردن داعش و افراط گرایی خشونت آمیز و تروریسم در منطقه همت گمارد، خشمگین باشند. اما به قول مولانا شاعر بزرگ پارسی، ماه درخشان به خاطر پارس کردن سگ ها، از نورافشانی متوقف نمی شود.

مه فشاند نور و سگ عو عو کند        هر کس بر طینت خود می تند

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۲۲ اسفند گذشته با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی پاسخ نگذاردن جنایت ها و شرارت های این رژیم منحوس شب گذشته «مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست ها» در عراق مورد هدف موشک های قدرتمند و نقطه زن «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» قرار گرفت.

بنا به برخی منابع غیر رسمی، در این اقدام دفاعی کشورمان، تعدادی از مأموران جاسوس رژیم صهیونیستی کشته یا زخمی شده بودند.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان