در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر خانی شامگاه شنبه در نخستین شورای اداری شاهرود در سال جاری که به میزبانی فرمانداری ویژه این شهرستان تشکیل جلسه داد با بیان اینکه برخی در شرکت های دولتی حقوق های ۴۰۰ میلیون و حتی ۵۰۰ میلیون تومانی دریافت می کردند، تاکید کرد: با اقدام مجلس بیشترین میزان حقوق به ۳۵ میلیون تومان کاهش یافت.

وی با بیان اینکه این دست حقوق ها مکلف به پرداخت مالیات نیز شدند، ابراز کرد: مجلس به موضوع حقوق های نجومی ورود جدی دارد چرا که این موضوع سبب شده بود تا مردم نسبت به این نوع حقوق دادن بی اعتماد شوند.

عضو خانه ملت با بیان اینکه با تلاش مجلس شورای اسلامی همچنین بودجه های بخشی ۳۰ درصد افزایش یافته است، گفت: در مجلس و کمیسیون تلفیق طی نشست های متعددی که داشتیم تا جای ممکن از اختصاص بودجه در حوزه هایی که به نفع کشور نبود، جلوگیری شده است تا بتوانیم در کیفی کردن بودجه اقدام عملیاتی را صورت دهیم.

خانی درباره مهمترین اتفاقاتی که در سال گذشته در مجلس و کمیسیون تلفیق ابراز داشت: دولت با کار کارشناسی و قانع کردن مجلس توانست مقوله حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی را نیز انجام دهد که به نظر می رسد از جمله مهمترین رخدادهای اقتصادی کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه با تلاش هایی که صورت گرفت در مجلس بودجه به سمت تولید، اشتغال و عمران جهت پیدا کرد، تاکید داشت: این موضوع می تواند در ارتقای کیفی بودجه تأثیرگذار باشد.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان