[ad_1]

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، به نمایندگی از رئیس جمهور، با خانواده شهید اصلانی - روحانی شهید در حادثه اخیر مشهد - و همچنین خانواده حجج اسلام دارایی و پاکدامن - مجروحین حمله دیروز حرم مطهر رضوی - دیدار کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور به این خانواده ها، اظهار کرد: عناصر بدخواه و تفرقه افکن همواره ارزشمندترین و عزیزترین اقشار را برای رسیدن به مقاصد شومشان هدف قرار می دهند. جریاناتی همچون حمله تروریستی تکفیری ها به مجلس و مرقد امام خمینی(ره) و جنایت اخیری که رخ داده بیانگر آن است که دشمنان، طلاب و روحانیون را به دلیل رسالت ارزشمند دینی شان و لباس گرانقدرشان هدف قرار می دهند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با اشاره به تأثر فراوان رئیس جمهور و دستور ویژه به دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی پیرامون این حادثه، تاکید کرد: در برابر جبهه وسیع کینه توزانه دشمن، به غیر از عزم راسخ و خطرپذیری و آمادگی برای حوادث راه دیگری نیست.

صالحی به فضیلت همزمانی شهادت حجت الاسلام اصلانی با ماه رمضان و محل شهادت وی در حرم مطهری رضوی اشاره کرد و گفت: همچنانکه مقام معظم رهبری فرمودند، خانواده شهیدان و ایثارگران از نظر تأثیر و ارزش رفتار و حرکت، فقط با خود شهدا قابل مقایسه هستند؛ با هیچ قشر دیگری در انقلاب، این مجموعه قابل مقایسه نیستند. شهید اصلانی از این موهبت برخوردار شد که با زبان روزه بعد از زیارت حرم امام رضا(ع) یعنی در بافضیلت ترین ماه ها و مقدس ترین مکان ها به فیض شهادت رسید.

وی در تحلیل این حمله تروریستی به روحانیون جهادی و خدمتگزار مشهد، افزود: با پیروزی های سال های اخیر جبهه مقاومت در برابر جریان استکبار، دشمنان جبهه مقاومت و وحدت مسلمانان، بافضیلت ترین ماه و شریف ترین مکان را برای پیشبرد توطئه شان علیه مسلمانان انتخاب کردند و در حالی که خادمان مردم با زبان روزه در مسیر جلسه برای برنامه ریزی به منظور خدمت بیشتر به مردم بودند، نقشه پلیدشان را به اجرا درآوردند. در عین حال اما همچنانکه آنها در طول بیش از چهار دهه اخیر به مقاصد شوم خودشان نرسیدند، این بار نیز در برابر صفوف به هم پیوسته مسلمانان کاری از پیش نخواهند برد.

نماینده ویژه رئیس جمهور، از همسر شهید اصلانی به جهت همراهی شهید در گره گشایی از مشکلات مردمی و خدمت رسانی به اقشار محروم در قالب فعالیت جهادی در کنار تربیت فرزندان ارزشی و با روحیه انقلابی تقدیر کرد.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در دیدار با دو طلبه مجروح این حمله تروریستی و خانواده هایشان نیز خاطرنشان کرد: این عزیزان پیش و بیش از دغدغه های خودشان به دغدغه های مردم پرداخته و پیگیر حل مشکلات مردم از سوی رئیس جمهور بودند.

صالحی با تحسین روحیه ایثارگری این دو روحانی، ضمن آروزی سلامتی برای آنها، از روند اقدامات درمانی شان مطلع شد.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان