در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

قتل پیرزن ۷۷ ساله در انزلی/ قاتل دستگیر شد

۱۴۰۱/۰۲/۰۶ ۱۷:۵۶ کد خبر: 161291
[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجید رسول زاده فرساد در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبر مرگ یک پیرزن کهنسال به علت سقوط از بالکن در یک باب منزل مسکونی در شهرستان بندرانزلی، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل و بررسی های فنی و کارشناسی، مشکوک بودن این حادثه برای پلیس محرز شد، افزود: با پیگیری سرنخ ها و تحقیقات فنی، پلیس به پسر این زن ۷۷ ساله مظنون و پس از هماهنگی قضائی وی را در شهرستان بندرانزلی دستگیر کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان بیان کرد: متهم ۵۷ ساله پس از اظهارات ضد و نقیض در مواجهه با شواهد و قرائن پلیس به هل دادن مادرش از بالکن خانه به دلیل خستگی از نگهداری وی اعتراف کرد.

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ رسول زاده فرساد با اشاره به جایگاه والای افراد کهنسال در آموزه های دینی و تاکید بر اهمیت توجه به کانون خانواده به ویژه در فرهنگ ایرانی - اسلامی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

گفتنی است پیش از این اعلام شده بود نوه پیرزن به دلیل خستگی و سخت بودن نگهداری از مادر بزرگ وی را از روی بالکن به خیابان پرتاب کرده بود.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان