[ad_1]

رئیس جمهور اعلام کرد که در دور اول سفرهای استانی همه مشکلات شناسایی و نسبت به رفع سریع آن ها تصمیم گیری خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان قزوین و حضور در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و مزار شهدای گمنام این دانشگاه،  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قزوین ۳۰۰۰ شهید و ۷۰۰۰ جانباز و ایثارگر دارد که بر خود لازم می دانم به آنان ادای احترام کنم.

وی ادامه داد: قزوین استانی تاریخی است و در عرصه های مختلف بعد از پیروزی انقلاب خوش درخشیده است، شخصیت های نامداری در قزوین بوده اند، شهید ابوترابی چهره نامدار مقاومت و الهام بخش به همه آزادگان بود.

رییس جمهور تصریح کرد: سفرهای استانی در شرایط کرونایی دشوار است؛ چراکه این شرایط اجازه نمی دهد با عموم مردم دیدار داشته باشیم؛ برای همین وزرا در جای جای استان حضور دارند.

وی افزود: استان قزوین دارای ظرفیت های بسیاری است و در حوزه های مختلف صنعت و کشاوری  قطب محسوب می شود، از همه مهمتر ظرفیت نیروی انسانی تحصیلکرده و کارآمد است که در استان قزوین وجود دارد.

رئیسی تصریح کرد: وزرا در جای جای استان حضور دارند و امشب در شورای اداری مصوبات سفر اعلام خواهد شد تا اصحاب رسانه و مردم در جریان قرار بگیرند، زیرا این ها بهترین ناظرینی هستند که می توانند اقدامات دولت را رصد کنند.

وی افزود: کمبودهایی در استان وجود دارد که مردم از آن ها رنج می برند لذا طی تماس با مسئولین استان مشکلات و کاستی ها را جویا شدم و اولویت ها مشخص شده است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در سفر به استان ها مسائل با اولویت را شناسایی می کنیم ،  در دور اول سفرها همه مشکلات دیده و شناسایی می شود و نسبت به رفع سریع آن ها تصمیم گیری خواهیم کرد.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان