در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ولی عادلی ظهر جمعه در سخنرانی راهپیمایی روز جهانی قدس در فومن با اشاره به اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس یکی از بهترین اعمال در ماه مبارک رمضان در کنار روزه و عبادت به شمار می رود، گفت: حضور در راهپیمایی این روز به عنوان یک عمل صالح نزد خداوند به حساب خواهد آمد.

حجت الاسلام عادلی با تاکید بر اینکه اگر ملت های مسلمان و آزادیخواه عالم جمع شوند غده سرطانی مضر را محو کنند ظلم و جنایت معضل بین المللی را جمع کرده اند، افزود: جمع کردن یک گناه بین المللی جز بزرگترین اعمال به شمار می رود.

وی با بیان اینکه معتقدیم اسرائیل به سمت محو شدن پیش می رود، اضافه کرد: مردم مظلوم فلسطین بیش از ۷۰ سال علی رغم نابرابری امکانات نظامی در برابر صهیونیست ها ایستادگی کردند و مردم کوتاه نمی آیند.

حجت الاسلام عادلی با اشاره به حمایت جهان اسلام از مقاومت مردم فلسطین، تصریح کرد: این حمایت نشانه قدرت گرفتن جبهه مقاومت و ضعف رژیم صهیونیستی است. اگر روزی ارتش های چند کشور عربی نمی توانست در برابر اسرائیل بماند امروز مردم مقاوم غزه تنها در برابر اسرائیل ایستادگی می کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان به گسترش گفتمان مقاومت در جهان اشاره کرد و افزود: این تحول باعث آن شده رژیم صهیونیستی پس از ۷۰ سال اشغالگری به خانه اول بازگردد و در نهایت ضعف و زبونی جبهه مقاومت و مردم مظلوم قوی تر شوند.

وی با اشاره به اینکه با گسترش قدرت بازدارندگی به ویژه در غزه زمینه تقویت جبهه مقاومت فراهم شده است، ادامه داد: جبهه مقاومت در حال گسترش و تقویت است. هر چقدر قدرت انسجام در بین جبهه مقاومت و ملت های آزادیخواه بیشتر شود رژیم صهیونیستی زودتر محو می شود.

حجت الاسلام عادلی با تاکید بر اینکه با حمایت ملت های مسلمان و آزادیخواه امروز ارتش بین المللی مقاومت شکل گرفته است، افزود: با زحمات جبهه مقاومت شرایطی ایجاد شده که اسرائیل به زمان نابودی خود نزدیک شده است.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان