در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی امروز شنبه در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری صومعه سرا با اشاره به ظرفیت های بالای این شهرستان، اظهار کرد: صومعه سرا در زمینه صدور مجوزهای بی نام در جایگاه نخست استان قرار دارد.

وی با تأکید بر حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی و اشتغال زایی، افزود: قطعاً وجود همدلی و انسجام در توسعه استان گیلان بسیار تأثیرگذار است.

استاندار گیلان با بیان اینکه فرصت اندکی برای جبران کاستی ها و خدمت به مردم داریم، گفت: همانند رئیس جمهور برای توسعه استان گیلان و ارتقای شاخص آن آبروی خود را گذاشته و از همه ظرفیت ها و تجربیات استفاده می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پسماند ابر چالش استان گیلان است، تصریح کرد: دولت پیگیری حل این معضل است و مسئولان استان نیز باید به صورت میدانی و جهادی در این زمینه کار کنند.

عباسی به تشکیل قرارگاه مدیریت منابع آب در سطح استان و شهرستان اشاره و بیان کرد: لایروبی انهار، تجهیز پمپاژها و توزیع عادلانه آب برای تسهیل امور برای کشاورزان در دستور کار فرمانداران قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جراحی بزرگ اقتصادی که با شجاعت دولت در حال انجام است به رفاه بیشتر ملت منتهی می شود، گفت: دولتمردان با شهامت، پای کار هستند و با پشتوانه حمایت های مردمی، امور را به پیش می برند.

استاندار گیلان با بیان اینکه با مردمی کردن اقتصاد که یک الزام قانونی، عقلی و علمی است یارانه های در نظر گرفته شده به دست مصرف کننده و مردم می رسد، ادامه داد: مردم با توزیع عادلانه یارانه ها اتفاقات خوبی رخ می دهد.

وی با اشاره به اینکه با هیچ مدیری تعارف ندارم، تأکید کرد: هرکسی که در راستای سیاست های دولت و نظام اسلامی گام بر ندارد در مسئولیت نخواهند ماند.

در پایان این جلسه با قدردانی از تلاش های «محمد نعمتی» سرپرست فرمانداری صومعه سرا «مهدی صفاتی» به عنوان سرپرست این فرمانداری این شهرستان انتخاب و معرفی شد.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان