[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم نورمحمدی شامگاه سه شنبه در مراسم چهلمین روز شهادت شهیدان حرم رضوی (اصلانی و دارایی) و سالگرد ارتحال آیت الله بهجت (ره) در مسجد سلیمان داراب رشت با بیان اینکه مردم گیلان باغیرت و مهربان هستند و صد سال است که در جوار میرزا کوچک زندگی می کنند، گفت: میرزا کوچک قهرمان مبارزه با شرق و غرب است و سال ها مهجور بود اما پس از سخنان رهبری به وی توجه بیشتری شد.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با اشاره به اینکه دو طلبه شهید حرم رضوی با شهادت خود تلنگری به دیگران زدند، تصریح کرد: این طلبه ها برای رضای خدا درد مردم را درد خود می دانستند و خداوند نیز آنها را خرید.

وی با بیان اینکه خلقت انسان به ویژه شیعیان از نور خدا و پیامبران و ائمه اطهار است، افزود: طبق روایات تنها روش پاک شدن طینت انسان، راه رفتن به سمت بارگاه امام حسین (ع) است.

نورمحمدی با اشاره به ضرورت تشکیل اجتماع برای حل معضلات و آسیب های اجتماعی، گفت: دولت ها نمی توانند به تنهایی کار کنند و مردم نیز باید برای رفع مشکلات کمک کنند در این صورت نصرت الهی فرا می رسد.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی به دردی مبتلا شده که مولود آن به زودی متولد می شود، ادامه داد: در برخی موارد مردم را پس زدیم و از ظرفیت آنها استفاده نکردیم لذا امروز باید اجتماعات را در محلات تشکیل دهیم تا خداوند به ما کمک کند.

وی با اشاره به راه جمع کردن مردم و تشکیل اجتماعات بیان کرد: دین چیزی جز محبت نیست و عامل جمع شدن انسان ها کنار یکدیگر نیز محبت است.

نورمحمدی با بیان اینکه به دلایل مختلف از یکدیگر جدا شده ایم در حالی که نظام کفر یکپارچه است، عنوان کرد: دشمنان در پی از هم پاشیدن نظام خانواده و محبت میان همسایگان و مردم است و برای این کار حتی از ماورا نیز استفاده می کند.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با تاکید بر کنار گذاشتن اختلافات و همگرایی اجتماعات و مردم با یکدیگر، بیان کرد: بستر رشد مردم را فراهم نکردیم اما امروز وقت اختلاف نیست و باید کنار هم بایستیم.

وی با اشاره به اینکه پیچ آخرالزمان مراحل آخر خود را طی می کند و طبق بیانات رهبری به قله نزدیک می شویم، افزود: اگر امروز در جنگ نفر به نفر با دشمن مانند نیروی هوایی عمل کنیم موفق نمی شویم و باید خانه به خانه جنگید.

نورمحمدی با بیان اینکه دست نیاز حاکمیت به سمت مردم آمده و درخواست دارد اگر خانواده ای گرفتار اعتیاد و سایر آسیب ها است به آن کمک کنید، ادامه داد: امروز وقت آن نیست که حاکمیت این مشکلات را حل کند بلکه مردم نیز باید به کمک خانواده های گرفتار بروند.

وی با اشاره به اینکه اگر به کمک حاکمیت نرویم در جنگ آخرالزمان شکست می خوریم، بیان کرد: رهبری در جلسات خصوصی فرمودند که دهه هشتادی ها انقلاب را به ثمر می رسانند و نمونه این حرف نیز در سرود سلام فرمانده مشهود است.


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان