[ad_1]
همه دستگاه های مسئول و نهادهای مالی از فعالیت های توسعه ای دانشگاه ها حمایت کنند

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: دانشگاه تربیت مدرس این ظرفیت را دارد که منویات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت استادانی با سعه صدر، دارای روحیه انقلابی و برخوردار از توانایی های علمی بالا را به طور کامل محقق کند.

به گزارش ایسنا، پنجاه و نهمین جلسه هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس عصر پنج شنبه در حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی تشکیل شد.

در این جلسه که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور داشت، دکتر فرهاد دانشجو رئیس این دانشگاه گزارشی از روند فعالیت ها و موفقیت های آموزشی و پژوهشی و نیازهای این دانشگاه برای ایفای نقش بهتر در عرصه های مختلف آموزشی و پژوهشی ارائه کرد.
در ادامه رئیس جمهور با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه تربیت مدرس در عرصه آموزش، بر لزوم استفاده بهتر از ظرفیت های این دانشگاه در جهت تربیت استادان فرهیخته و مجرب در زمینه آموزش و پژوهش تاکید کرد و گفت: تلاش کنید دانشگاه تربیت مدرس در کنار فعالیت های معمول خود، به قطب تربیت استاد و مدرس در کشور تبدیل شود.
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: دانشگاه تربیت مدرس این ظرفیت را دارد که منویات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت استادانی با سعه صدر، دارای روحیه انقلابی و برخوردار از توانایی های علمی بالا را به طور کامل محقق کند.
رئیسی بر لزوم حمایت همه دستگاه های مسئول از جمله نهادهای مالی از فعالیت های توسعه ای دانشگاه ها از جمله دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد.
تعیین اعضای کمیسیون دائمی هیات امنا و پارک علم و فناوری، تاسیس پردیس بین الملل دانشگاه در منطقه آزاد اروند، تایید گزارش حسابرسی دانشگاه و تاسیس سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه تربیت مدرس از جمله مصوبات پنجاه و نهمین جلسه هیات امنا با حضور رئیس جمهور بود.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان