[ad_1]

رییس جمهور تاکید کرد که مدیران استانی آذربایجان غربی باید خود را مسئول پیگیری مصوبات سفر استانی و اجرای آنها بدانند.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی، در فرودگاه ارومیه در جمع خبرنگاران با ادای احترام به ۱۲ هزار شهید و بیش از ۱۹ هزار ایثارگر و خانواده شهدا و ایثارگران با بیان اینکه آذربایجان غربی نمونه کاملی از یک مجموعه فرهنگی، تاریخی و تمدنی برای ملت ایران است، افزود: ترک، کُرد، شیعه و سنی در این استان به صورت مسالمت آمیز زندگی می کنند. آذربایجان غربی استانی دارای افتخارات بسیاری از جمله حضور در دفاع مقدس و مرزبانی مثال زدنی مردم استان است. 

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی ظرفیت های بسیاری از جمله کشاورزی، معادن، مراکز علمی و دانشگاهی فعال و نیروی انسانی کارآمد و تحصیل کرده است، افزود:  کلیه ظرفیت ها و پتانسیل های استان اولویت بندی و شناخته شده و در جلسات کارشناسی در تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. 

رییسی بااشاره به اینکه مسائل زیادی در استان وجود دارد که ضروری است پیگیری و رفع شود، اظهار کرد: اعضای هیات دولت در بخش های مختلف استان حضور خواهند یافت و در نشست پایانی اداری استان مصوبات سفر اعلام خواهد شد لذا مدیران استانی باید خود را مسئول پیگیری مصوبات و اجرای آنها بدانند. 

وی در پایان با عذرخواهی از عدم حضور خود در اجتماعات مردمی طی این سفر، افزود: از مردم آذربایجان غربی از اینکه نمی توانم در جای جای استان و شهر های مختلف و اجتماعات مردمی حضور داشته باشم عذرخواهی می کنم،  امیدوارم در سفرهای عادی با رفع شرایط کرونایی در اجتماع عظیم مردم این استان حضور یابم. 

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان