در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، تیمور پورحیدری صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از دو کارخانه تولیدی و صنعتی، اظهار کرد: فعالیت صنایع معدنی به ویژه محصولات مرتبط به مصالح ساختمانی اثرات مستقیم با مقوله عمران و آبادانی دارد.

وی اضافه کرد: در وضعیت سخت اقتصادی باید زحمات و دشواری های حوزه تولید به درستی درک شود تا به تناسب آن حمایت لازم با رویکرد مثبت جهت رفع مشکلات انجام پذیرد.

پورحیدری در ادامه با بیان اینکه وجود بیش از ۳۲۰ واحد صنایع معدنی در گیلان می تواند نقطه عطفی برای توسعه عمران و آبادانی گیلان باشد، گفت: ساختن یک کارخانه و ایجاد اشتغال و تحول در اقتصاد قطعاً اقدام قابل تقدیری است.

وی به سختی های کار تولید در نوسانات اقتصادی و چالش های فراروی تولید اشاره و تصریح کرد: در یکسال گذشته بیش از دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب رونق تولید به حوزه صنعت در راستای حمایت از بخش تولید پرداخت شده که در سال جدید نیز این حمایت ها ادامه دارد.

رئیس سازمان صمت گیلان افزود: در این شرایط کمبود انرژی برق، همه ما در کنار تولید ایستاده ایم تا در مواجهه با مشکلات، به هر شکل ممکن از آنها پشتیبانی کرده و مشکلات آنها را به حداقل برسانیم.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان