کمالوندی: گروسی مراقب باشد - ایسنا

۱۴۰۱/۰۳/۲۵ ۱۹:۲۵ چاپ کد خبر: 172419
[ad_1]

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در پاسخ به ایسنا گفت: به مدیرکل آژانس دوستانه توصیه می کنم از اظهارات رسانه ای غیرحرفه ای و با رنگ و بوی سیاسی فاصله بگیرد.

بهروز کمالوندی در گفت وگو با ایسنا خاطرنشان کرد: روشن است چنانچه مطالبی فنی مطرح باشد، باید به صورت حرفه ای در چارچوب وظایف آژانس مطرح شده و از مسیر خود، از طریق مجاری و ساز و کارهای معمول آژانس مورد پیگیری قرار گیرد. بدیهی است که عرصه این گونه تعاملات رسانه نیست.

وی ادامه داد: انتظار می رود مدیرکل آژانس به عنوان مسوول یک نهاد بین المللی حقوقی از اظهارات و موضع گیری های سیاسی فاصله گرفته و مراقب باشد با اظهارات خود موجب پیچیده شدن روابط اعضای آژانس با هم نشود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تردیدی نیست که برخی اظهارات غیرسازنده و موضع گیری های سیاسی پیچیده تر شدن شرایط را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اخیرا در چند گفت وگو با رسانه های غربی به موضع گیری های سیاسی درباره مذاکرات برجامی پرداخته است که تعجب افکار عمومی به ویژه در ایران را در پی داشت. این اظهارات مدیرکل آژانس بعد از سفرش به سرزمین های اشغالی بروز و ظهور بیشتری داشته است.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان