[ad_1]

ایسنا/اصفهان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از انعقاد تفاهم نامه میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت مسکن برای حل مشکل مسکن خبرنگاران خبر داد.

محمدمهدی اسماعیلی، امروز(پنجشنبه، ۲۶ خرداد) در حاشیه سفر خود به شهرستان شهرضا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پس از پیگیری های مداوم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حل مشکلات اصحاب رسانه، سرانجام موفق شدیم تفاهم نامه همکاری میان این وزارتخانه و وزارت مسکن و شهرسازی به امضا برسانیم.

وی افزود: صبح امروز همچنین از شهرک رازی شهرضا بازدید میدانی داشتیم و در جریان مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران قرار گرفتیم. نبود سرمایه در گردش، نبود مواد اولیه و نداشتن آب و برق و گاز در واحدهای صنعتی از جمله مشکلاتی بود که صنعتگران مطرح کردند که به هر یک از این مشکلات رسیدگی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وزیر ارشاد همچنین با حضور در فرمانداری شهرضا از نزدیک با برخی از مردم این شهرستان دیدار کرد و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت. مشکلات اقتصادی، معیشتی، اشتغال، کشاورزی، فرهنگی و ... از جمله این مشکلات بود که از سوی مردم مطرح شد.

در حال حاضر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور پیدا کرده است.

انتهای پیام


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان