[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، امیر حجت مرادی عصر پنج شنبه در همایش جامعه قرآنیان استان گیلان با بیان اینکه جامعه قرآنی استان دارای تکثر است، اظهار کرد: قاریان و حافظان، مؤسسه داران و پیشکسوتان از جمله اعضای جامعه قرآنی هستند و این مجموعه ها به صورت مستقل شکل گرفته و در قالب جامعه قرآنی فعالیت دارند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گیلان با اشاره به اینکه هنرمندان قرآنی مجموعه ای از اصحاب هنر هستند که در قالب هنر فعالیت قرآنی دارند اما کسی آنها را پشتیبانی و حمایت نمی کند، افزود: تجمیع این گروه های مختلف در جامعه قرآنی رخ می دهد که حرکت مثبتی است.

وی با بیان اینکه امروز از متن جامعه قرآنی، خود قرآنیان در پی حل مسائل و مشکلات خود هستند، گفت: در تقابل با حاکمیت نیستیم اما مستقل و مردمی باقی می مانیم و به عنوان بخش مردمی، مسائل استان را می دانیم و به سیاست های کلان قرآنی واقف هستیم.

مرادی با اشاره به اینکه جمعیت قرآنی استان در پی ساماندهی سلایق افراد نیست، بیان کرد: جامعه قرآنی در اصول اختلاف نظر ندارد اما در سلایق و شیوه های ارائه اختلاف نظر دارد که نشانه پویایی جامعه قرآنی گیلان است.


[ad_2]
منبع
همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان