در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری استان گیلان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر سپردن امانت ها و مسئولیت ها به افراد صالح، اظهار کرد: انسان باید به تکالیف عبادی، سیاسی و اجتماعی خود عمل کند و به نتیجه کاری نداشته باشد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه اموال و اسرار مردم نزد مدیران امانت است، تصریح کرد: گاهی انسان دچار بحران های شخصی شده و در رعایت امانت ها کوتاهی می کند در چنین حالتی پاسخگویی در پیشگاه خداوند بسیار سخت می شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید برای تمام کارهای خود نزد خداوند جواب پس بدهند، بیان کرد: ما در نظام تشیع علوی هستیم و از این رو باید نسبت به اعمال و رفتارهای خود دقیق تر باشیم.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه علم امروزی در اختیار سعادت بشر نیست، عنوان کرد: باید سپاسگزار جایگاه و علمی که خداوند به ما داده است باشیم و به آنها به چشم امانت الهی نگاه کنیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان افزود: مسئولیت انسان یک امانت میان او و خداوند است و بسیار زود سپری می شود پس باید به فکر نحوه پاسخگویی در برابر پیشگاه خداوند باشیم.

وی با تاکید بر وفاق و همدلی میان مسئولان تصریح کرد: وفاق و همگرایی ایجاد شده بین مسئولین استان در حوزه هایی مانند انرژی قابل تقدیر بوده و امسال با وجود کاهش نزولات جوی، آسیب ها به ۱۰ درصد رسید که نشان مدیریت خوب است.


[ad_2]
منبع

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان