سید محمد هاشمی، معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ارشاد گفت:اراده مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید اعتلای بنیاد بین المللی امام رضا(ع) است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) با حضور سید محمد هاشمی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیأت مدیره بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) برگزار شد.

سید محمد هاشمی در ابتدای این جلسه گفت: بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) به جهت تمسک و ادای دین به ساحت مقدس امام رضا (ع) از مبارک ترین مولودهای ساختاری و تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

سید محمد هاشمی با تاکید بر لزوم تعامل مستمر بنیاد با مجموعه آستان قدس رضوی افزود: بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) حتماً بدون همکاری همه جانبه و همدلانه با آستان قدس رضوی توفیقی نخواهد داشت.

معاون حقوقی وزیر ارشاد در ادامه با تشکر از محمودرضا برازش، مدیرعامل سابق بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)،مرتضی سعیدی زاده را به عنوان مدیرعامل جدید این بنیاد بین المللی معارفه کرد و افزود: جناب آقای سعیدی زاده که برآمده از جریان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است، شخصیتی چند وجهی دارد که در حوزه های مختلف اندیشه ای، فرهنگی، هنری و اجتماعی دارای کارنامه مشخص، قوی و سربلند است.

هاشمی با اشاره به یکی از مؤلفه های دولت اسلامی گفت: یکی از برکات و ویژگی های دولت اسلامی آن است که افراد از اخذ مسئولیت امتناع می ورزند ولی در صورت پذیرش آن اخذ به قوه می کنند که جناب آقای سعیدی زاده هم در اخذ مسئولیت دقیقاً همین گونه رفتار کردند.

رئیس هیأت مدیره بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در ادامه با تاکید بر توقعاتی که از این بنیاد می رود افزود: در این دوره توقع می رود مدیرعامل جدید علاوه بر ایجاد تحول در حوزه های داخلی، توجه ویژه ای به بعد بین المللی این مجموعه و ظرفیت های فراوان آن که از برکت وجود ثامن الائمه (ع) نشأت می گیرد، داشته باشد.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به توجه جدی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجموعه وزارت ارشاد به بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) گفت: اراده همه جانبه مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم این است که در دوره جدید گام بلندی در بنیاد برداشته شده و همه ظرفیت های موجود در خدمت آن امام همام به کار گرفته شود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان