پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های کشور با قهرمانی دانشگاه تهران به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های کشور پایان یافت.

در این المپیاد، دانشگاه تهران با کسب ۸ مدال طلا، ۵ نقره و ۱۱ برنز و ۱۹۹ امتیاز بالاتر از سایر دانشگاه های شرکت کننده در این مسابقات ایستاد و عنوان قهرمانی المپیاد را از آن خود کرد. دانشگاه فردوسی مشهد با کسب ۱۰ نشان طلا، ۴ نقره و ۲ برنز و ۱۵۵ امتیاز و دانشگاه اصفهان با کسب ۲ مدال طلا، ۸ نقره ۶ برنز و ۱۲۰ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند. همچنین دانشگاه های فنی و حرفه ای مازندران، خوارزمی و شهرکرد در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.

بنابراین گزارش پرونده پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های کشور شب گذشته در حالی در دانشگاه تبریز بسته شد که در آئین اختتامیه شاهد معرفی قهرمانان تیمی هر رشته ها و در نهایت اهدای کاپ قهرمانی به دانشگاه های برتر بودیم.

در این آئین که با حضور داداش پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، عابدین خرم استاندار آ ذربایجان شرقی، نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز، علی دوست مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، امام علی پور معاون دانشجویی دانشگاه تبریز و دیگر مسئولین وزارت علوم و دانشگاه برگزار شد تیم های قهرمان کاپ های قهرمانی خود را از دست مسئولین دریافت کردند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان