در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

صومعه سرا- مدیر کل بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اجرای طرح هادی در ۱۴۱ روستای بالای ۲۰ خانوار صومعه سرا گفت: شاخص اجرای این طرح در صومعه سرا ۵۱ درصد است.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد دائمی صبح شنبه در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد مسکن صومعه سرا به ظرفیت های این شهرستان اشاره و اظهار کرد: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای صومعه سرا به ویژه در حوزه گردشگری موجب شده که اجرای پروژه های عمرانی متعدد و توسعه و آبادانی روستاهای این شهرستان اهمیت ویژه ای داشته باشد.

وی افزود: فرمانداری صومعه سرا در رفع مشکلات روستاییان بخصوص در بخش عمران و آبادانی روستاها همکاری تنگاتنگی با بنیاد مسکن استان گیلان دارد.

دائمی با اشاره به اینکه صومعه سرا دارای ۱۵۲ روستا بوده که از این تعداد ۱۴۱ روستا بالای ۲۰ خانوار و شاخص تهیه طرح هادی شهرستان ۱۰۰ درصد است، ادامه داد: شاخص ملی اجرای طرح هادی ۵۰ درصد بوده که این شاخص در صومعه سرا ۵۱ درصد است.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان اضافه کرد: در ۷۱ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان این طرح اجرا شده است.

گام های مهم بنیاد مسکن در محرومیت زدایی

فرماندار صومعه سرا نیز در ادامه این جلسه نقش و جایگاه ویژه بنیاد مسکن در امر محرومیت زدایی و خدمت رسانی به روستاها را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دارای توان فنی، تجربه و تواضع و تسلط کاری بالایی هستند.

مهدی صفاتی با اشاره به تلاش های انجام شده در زمینه رشد و توسعه استان افزود: باید دستگاه های اجرایی از ظرفیت و پتانسیل های بنیاد مسکن در حوزه های مختلف به خوبی استفاده کنند.

فرماندار صومعه سرا ادامه داد: امیدوارم مدیریت جدید این نهاد در شهرستان صومعه سرا با تعاملات سازنده بتواند گام های موثرتری در راستای پیشرفت و آبادانی این شهرستان بر دارد.

در پایان اسماعیل صبور به عنوان سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان صومعه سرا معرفی و از خدمات رضا جوادی تقدیر و تشکر شد.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان