گیلان آماده افتتاح 27 طرح سلامت محور

۱۴۰۱/۰۵/۱۸ ۲۱:۵۴ چاپ کد خبر: 176378
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آمادگی افتتاح ۲۷ طرح سلامت محور گیلان در هفته دولت سال جاری خبر داد و گفت: برخی از پروژه ها که فرایند احداث آن به اتمام رسیده به زیر بار خدمت بروند و مابقی نیز با سه شیفته ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ارسلان سالاری امروز در نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجلاس حوزه ریاست با اشاره به پیشرفت قابل توجه طرح های عمرانی نظام سلامت گیلان اظهار کرد: خوشبختانه تعداد ۲۷ پروژه از طرح های عمرانی و فنی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای هفته دولت سال جاری، آماده افتتاح هستند.

وی با تأکید بر تسریع در اجرای طرح های عمرانی و بهره برداری از این پروژه ها افزود: پروژه های عمرانی سلامت محور در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید جدی گرفته شوند چراکه بهره برداری به موقع آن ها مستلزم تلاش همه جانبه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تعلل برخی از شرکت های پیمانکاری در اجرای تعهدات قانونی احداث طرح های عمرانی سلامت محور گیلان گفت: برخورد جدی و قانونی با پیمانکارانی که علیرغم پایبندی دانشگاه به تعهدات قانونی از اجرای مفاد پیمان استنکاف می کنند، لازم و ضروری است چراکه حقوق مردم نباید تضییع شود.

سالاری همچنین بر سه شیفته فعال شدن کارگاه های طرح های عمرانی و فنی بهداشتی، درمانی و غیره قابل افتتاح در هفته دولت سال جاری تأکید کرد.

وی با بیان اینکه برخی از طرح های عمرانی و فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تقریباً نهایی شده، تصریح کرد: آن تعداد از طرح های عمرانی که تقریباً آماده شده اند، می توانند موقتاً به بهره برداری برسند تا نواقص احتمالی در مسیر خدمت به مردم، شناسایی و سریعاً رفع شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تجهیزات اهدایی سازمان بهداشت جهانی را برای استان بسیار مهم و نیازی ضروری دانست و بیان کرد: باید فضای فیزیکی این طرح ها جهت بهره برداری سریعاً آماده شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان