انزلی- تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در حالی به مصاف هم می روند که سه بازیکن مصدوم و دو بازیکن محروم در اردوی دو تیم وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و از هفته دوم این دوره از رقابت ها تیم های استقلال تهران و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف هم می روند.

ملوانان در حالی میزبانی از تیم فوتبال استقلال تهران را بر عهده دارند که تمامی مسئولان گیلان و بندرانزلی در تلاش برای رفع نواقص ورزشگاه تختی و فراهم سازی شرایط میزبانی از لاجوردی پوشان هستند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیدار مقابل استقلال تهران علی خوش کفا و ایمان صادقی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در تیم استقلال تهران احتمال رسیدن صالح حردانی بازیکن آسیب دیده استقلالی ها به بازی در مقابل ملوان بندر انزلی ضعیف است.

همچنین کاوه رضایی و محمد محبی نیز به دلیل عدم واریز مبلغ مربوط به انتقال آنها به استقلال در حساب باشگاه های شارلوای بلژیک و سانتاکلارای پرتغال، قراردادشان ثبت نشده و کارت بازی ندارند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از هفته سوم رقابت های لیگ برتر ساعت ۱۹ روز پنجشنبه سوم شهریور ماه مهمان نساجی مازندران است و استقلال تهران نیز ساعت ۱۹:۳۰ همان روز در ورزشگاه آزادی میزبان مس کرمان است.

گفتنی است، سیدرضا مهدوی قضاوت این دیدار را بر عهده داشته و امیررضا آشور ماهانی، احد سلطانی، مهدی اجاقی وی را در امر قضاوت یاری می کنند و علیرضا یزدانی نیز ناظر داوری بازی استقلال تهران و ملوان بندر انزلی است

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان