در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

اعزام ۲ بالگرد اطفای حریق به تالاب انزلی

۱۴۰۱/۰۶/۱۱ ۱۹:۱۹ کد خبر: 177537
مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به رایزنی استاندار گیلان با وزیر کشور در خصوص اعزام بالگرد آبپاش به گیلان گفت: با عنایت به پیگیرهای صورت گرفته 2 فروند بالگرد با سبد آبپاش از استان البرز به ...

امیر مرادی دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ادامه دار بودن حریق در تالاب بین المللی انزلی اظهار کرد: تالاب بین المللی انزلی یکی از مهمترین تالاب های کشور است که همواره مورد سوء استفاده سودجویان قرار گرفته و دچار حریق می شود.

وی با اشاره به میزان شدت حریق ایجاد شده در تالاب بین المللی انزلی گفت: حریق در ۴۰ هکتار از اراضی تالاب انزلی ایجاد شده ولی علیرغم وجود تمامی امکانات اطفای حریق، به دلیل باتلاقی بودن مسیر امکان اطفاء بدون بالگرد وجود ندارد. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به رایزنی استاندار گیلان با وزیر کشور در خصوص اعزام بالگرد آبپاش به گیلان بیان کرد: با عنایت به پیگیرهای صورت گرفته ۲ فروند بالگرد با سبد آبپاش از استان البرز به تالاب انزلی اعزام شده و اکنون در محل هستند. 

مرادی با تاکید بر لزوم توجه به بررسی دقیق تر میزان خسارت وارد شده به تالاب بین المللی انزلی افزود: هنوز اطلاعات دقیقی از میزان خسارت وارد شده به تالاب انزلی وجود نداشته و تیم های ارزیاب در منطفه حضور داشته و میزان خسارت و همچنین عمدی و یا غیر عمدی بودن آتش سوزی به زودی مشخص می شود. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان