کنفرانس «بازنمایی نقش زنان در مصائب محرم» دوشنبه این هفته ۱۴ شهریور توسط کمیته زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کنفرانس «بازنمایی نقش زنان در مصائب محرم» روز دوشنبه چهاردهم شهریور ماه توسط کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران و با مشارکت اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

سیمین حاجی پور ساردویی دبیر علمی کمیته مطالعات زنان، گفت: به مناسبت ایام پس از شهادت امام حسین (ع) و نیاز به بازتفسیر شخصیت بانوان بنی هاشم با تاکید بر شخصیت محوری حضرت زینب (س) در تداوم راه و رسالت امام حسین (ع) کنفرانس «بازنمایی نقش زنان در مصائب محرم» توسط این کمیته و با مشارکت اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و تبلیغات اسلامی برگزار می گردد.

وی افزود: این کنفرانس با حضور دکتر لاله افتخاری نماینده دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی ایران، عباسعلی رهبر عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، سعیده باقری فرد رئیس اداره ارتباطات فرهنگی بین المللی زنان و مرضیه حاجی پور ساردویی دبیر اجرایی کمیته مطالعات زنان و مدیر نشست برگزار می شود.

دبیر علمی کمیته مطالعات زنان درباره نحوه برگزاری این کنفرانس گفت: این کنفرانس روز دوشنبه ۱۴ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن اندیشگاه کتابخانه ملی برگزار می شود و ورود به آن، برای کلیه علاقه مندان آزاد و رایگان است.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان