مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج با بیان اینکه همواره بافت فرسوده یکی از دغدغه های اساسی دولت ها بوده است، گفت: موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج ماموریت خود در راستای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج رودبار، فومن و رضوانشهر امروز در محل ستاد موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج با مدیرعامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج دیدار و گفت وگو کردند. 

مجتبی حبیب زاده مقدم با اشاره به میزان بافت فرسوده در سطح استان گیلان اظهار کرد: موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج ماموریت خود در راستای نوسازی و بهسازی بافت فرسوده را به صورت پایلوت در ۲ شهرستان آستانه اشرفیه و فومن آغاز کرده است. 

وی با بیان اینکه همواره بافت فرسوده یکی از دغدغه های اساسی دولت ها بوده است، گفت: با توجه به رویکرد اجتماعی این مسئله می توان گفت بسیج یکی از موثرترین نیروها در ساماندهی این معضل می باشد. 

مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج با اشاره به توانمندی های گروه بنیاد تعاون بسیج تصریح کرد: موسسه این توانایی را دارد تا با همکاری سایر مؤسسات و شرکت های ذیل بنیاد تعاون بسیج نظیر موسسه خدمات درمان بسیجیان، موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام، شرکت یاس نوین پارسه و غیره، مسکنی ایمن با فراهم آوری شرایط زندگی مناسب و درخور شأن ساکنان شهرستان های استان گیلان و به ویژه بسیجیان استان ارائه کند. 

حبیب زاده مقدم با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن، این طرح را یک زمینه بسیار موثر جهت گسترش همکاری های موسسه و نواحی مقاومت بسیج در استان خواند و افزود: تا کنون توافقات خوبی در بحث آماده سازی اراضی طرح نهضت ملی مسکن در استان های مختلف از قبیل فارس، خراسان جنوبی، سمنان، آذربایجان شرقی، اصفهان، زنجان و غیره صورت پذیرفته و کار در استان های فارس، خراسان جنوبی و مازندران آغاز شده است. 

بهروز عطایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رودبار نیز با اشاره به سطح محرومیت در استان گیلان با تقدیر از اقدامات عمران اجتماعی و محرومیت زدایی موسسه مسکن و عمران اجتماعی اظهار کرد: حضور این موسسه در نواحی مختلف استان گیلان می تواند سبب بسیج کنندگی تمام اقشار در جهت محرومیت زدایی شود. 

محسن جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فومن نیز با اشاره به ماموریت های موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج، توانمندسازی هسته های بسیجی از طریق پروژه های این موسسه در استان گیلان را یکی دیگر از زمینه های گسترش همکاری های موسسه با نواحی مقاومت بسیج خواند و اظهار کرد: در حال حاضر در استان بسیجیان تحصیل کرده زیادی دنبال بازار کار مناسب می گردند که پروژه های این موسسه در استان میتواند زمینه خوبی برای فعالیت این عزیزان باشد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان