رشت- فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به دستگیری زوج قاچاقچی در ایست و بازرسی شهرستان رودبار گفت: ۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از این زوج کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عزیزالله ملکی عصر پنج شنبه در گفتگو با رسانه ها با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی است، اظهار کرد: توجه ویژه نهادهای ذیربط و متولی در راستای برخورد با این پدیده شوم لازم و ضروری است.

وی اضافه کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با همکاری مأموران انتظامی رودبار حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری رانا که از مسیر جنوب به شمال در حرکت بود، مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان به کشف ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و ۲۰ کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو مورد نظر اشاره و تصریح کرد:: متهمان این پرونده که یک زوج ۳۵ و ۴۱ ساله هستند، دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه سال ها است مواد مخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده است، ادامه داد: همه نهادها و سازمان های متولی باید همکاری لازم در راستای مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های این پدیده شوم را داشته باشند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان